Łukasz Szewczyk12.03.2018 (17:45)5 komentarzy

Platforma nc+ udostępnia pierwsze kolekcje VOD w jakości 4K. Bez opłat

Platforma nc+ udostępniła w usłudze nc+ GO TV pierwszą kolekcję VOD w jakości 4K - "Błękitną Planetę II" produkcji BBC Studios. W najbliższym czasie platforma nc+ udostępni na dysku twardym dekodera 4K UltraBOX+ dwie inne serie dokumentalne BBC w najwyższej jakości obrazu - "Planetę Ziemię II" oraz "Łowców".
nc+go TV
David Attenborough - słynny biolog jak nikt potrafi zaciekawić widzów swoją wiedzą przyrodniczą i pokazać im piękno planety oraz istot na niej żyjących. Od 12 maca 2018 roku posiadacze dekoderów 4K UltraBOX+ mogą zobaczyć promocyjnie pierwszą z ciekawych serii dokumentalnych produkcji BBC Studios, w której Attenborough wcielił się w rolę narratora - siedmioodcinkową serię "Błękitna Planeta II". Podwodny świat, rafy koralowe, czy stworzenia, które nie widują światła słonecznego, będzie można zobaczyć w najmniejszym detalu dzięki technologii 4K.
Dwie kolejne serie zostaną udostępnione już niebawem. Bezwzględne drapieżniki i wyspecjalizowani myśliwi to z kolei bohaterowie siedmioodcinkowej serii "Łowcy". W świecie, w którym na każdym kroku czyha śmiertelne niebezpieczeństwo, tylko najbardziej wyrafinowane metody dają gwarancję przeżycia. Na każdą obronę powstaje jednak nowy sposób ataku.

Sześcioodcinkowa "Planeta Ziemia II" zabierze widzów w podróż po najbardziej egzotycznych i odległych miejscach na ziemi. W serialu znajdziemy się w środku najbardziej spektakularnych miejsc bytowania i wydarzeń z życia zwierząt oraz staniemy oko w oko z niewiarygodnymi stworzeniami, które żyją na naszej planecie.

Kolekcje BBC w jakości 4K będą promocyjnie dostępne bez opłat w usłudze nc+ GO TV dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+, bezpośrednio na jego dysku twardym. Aby zobaczyć kolekcję należy uruchomić usługę nc+ GO TV i wybrać zakładkę nc+ 4K.

Kolekcje będą dostępne bez opłat do dnia 30.04.2018.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A nadworny oszołom znów obejdzie sie smakiem...
On woli oglądac Leganes zamiast Legii, zeby przyoszczędzić 15 zł :)
johnyB - najprawdziwszy 12.03.2018 (19:26:53)
 10  
Lepiej oglądać Leganes - La Coruna niż Sandecja - Piast niczym pozbawiony wyboru dobrej piłki JohnyB.
 2  
Johny B ma full pakiet sportowy :)
Ale to nie ja biegam po internetach jako największy kibic Legii, ale jak przyjdzie do ogladania meczu, to Leganes, bo taniej...
johnyB - najprawdziwszy 13.03.2018 (9:14:50)
 2  
ZDECYDOWANIE ZBYT MAŁA OFERTA 4K HDR
 7  
jak discovery hd zaczynało działalność to gość dusił anakondę az udusił. wiec pewnie z czasem tez pojawi się więcej kontentu. Wazne ze poszli w dobrym kierunku.
 1