Łukasz Szewczyk13.03.2018 (10:30)6 komentarzy

Voucher na testy online na prawo jazdy oraz "Podręcznik kursanta" z Gazetą Wyborczą

We wtorek (13 marca 2018 roku) razem z Gazetą Wyborczą będzie można kupić voucher z kodem dostępu do testów online na prawo jazdy, a w środę (14 marca 2018 roku) - "Podręcznik kursanta".
"Nauka jazdy"
Voucher z kodem daje dostęp do pytań na stronie prawojazdy.com.pl, które pochodzą z oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy. Kod zapewnia dostęp do testów online 60 dni od momentu aktywacji na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Testy można rozwiązywać wszędzie i na każdym urządzeniu z dostępem do internetu - na komputerze, tablecie i na smartfonie. Aplikacja umożliwia dostęp do nauki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Voucher musi zostać aktywowany przed końcem marca br., a dostęp online będzie możliwy 60 dni od momentu aktywacji. Cena Gazety Wyborczej z voucherem to 9,99 zł.
W środę, 14 marca, wraz z "Gazetą Wyborczą" będzie można kupić multimedialny "Podręcznik kursanta" kategorii B, który został przygotowany przez instruktorów jazdy. Poza podstawowymi informacjami, m.in. zasadami poruszania się po drogach i przepisami ruchu drogowego, znajdą się w nim także zasady użytkowania samochodu oraz podstawowe zagadnienia z techniki kierowania. Podręcznik jest multimedialny - umożliwia odtwarzanie filmów z egzaminacyjnej bazy pytań za pomocą smartfona bezpośrednio z podręcznika. Nie zabraknie w nim również instrukcji udzielania pierwszej pomocy oraz zasad zachowania się w miejscu kolizji bądź wypadku. "Podręcznik kursanta" zawiera pełny materiał do samodzielnej nauki i umożliwia skuteczne przygotowanie się do egzaminu państwowego. Cena Gazety Wyborczej z "Podręcznikiem kursanta" to 19,99 zł.

Wydania "Gazety Wyborczej" z voucherem na testy online na prawo jazdy i z "Podręcznikiem kursanta" wspiera promocja w telewizji (TVN, stacje tematyczne) i w radiu (RMF FM, ESKA), a także autopromocja. Kampanię przygotował Dział marketingu "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 6 z 6)

"wybiórcza" - nie dziękuję
 5  
Wstyd chyba obecnie się z tym pismem pokazać publicznie :D
 6  
A już w kolejnym numerze "Podręcznik kursanta GRU" ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahhahahaha!!!!


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Akutar rozumiem niechęć piśków. Nauczenie się jazdy samochodem byłoby nietaktem partyjnym. Najniższy Wódz przecież nigdy nie nauczył się jeździć, nie ma prawa jazdy i nie ma pojęcia czym jest auto. Lepszy sort tylko poddańczo naśladuje Geniusza Żoliborskiego :D :D :D
 1  
a kiedy dodacie dildo dla ratowania nakładu? Nie żebym potrzebował(a)
 2  
A już w kolejnym numerze "Podręcznik kursanta GRU" ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahhahahaha!!!!
Masz rację w PIS nie potrzebują takich podręczników, tam znają na pamięć co jest w nich napisane, jak były oficer PRL-owskiej armii, dziś poseł PiS Michał Jach tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/czarno-na-bialym-w-sluzbie-partii,821993.html

 0