Łukasz Szewczyk13.03.2018 (17:11)14 komentarzy

Padnie drugi milion w historii "Milionerów" TVN

Już niebawem widzowie TVN poznają nowego milionera.
Hubert Urbański - "Milionerzy"
Jak informuje telewizja TVN, po raz drugi w historii programu "Milionerzy" Hubert Urbański wręczył czek na milion złotych. Przy ostatnim pytaniu nie zabrakło nuty niepewności oraz ogromnego stresu.
Kto powtórzył sukces Krzysztofa Wójcika z 2010 roku? TVN zdradza jedynie, że ten zwycięzca będzie dużym zaskoczeniem, dostarczając niezapomnianych emocji. Kim jest tajemniczy milioner? Odpowiedzi przyniosą kolejne odcinki "Milionerów" emitowane od poniedziałku do czwartku o 20:55 na antenie TVN.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Musieli w końcu dać ten milion po oglądalność zbliżała się nieuchronnie do Rodzynkowej od sprzątania.
 12  
Chyba w twojej chorej głowie. ;P
Ostatnio było ponad 2,5 mln widzów.
johnyB - ten prawdziwy 13.03.2018 (18:38:24)
 10  
chyba w twojej dupie
 7  
Przy ramówce z Hipnozą i Majdanami trzeba pompować balonik byle czym.
Chociaż z drugiej strony Nielsen im krzywdy nie da zrobić.
 5  
Może jeszcze niech przed emisją od razu podadzą wszystkie poprawne odpowiedzi? No bo po co mam teraz oglądać najbliższe odcinki, skoro już wiadomo, że padnie główna wygrana i nie ma się czym emocjonować? Czy w dzisiejszych czasach wszystkie stacje muszą wcześniej podawać, co się wydarzy w najbliższym sezonie serialu, odcinku programu, teleturnieju, itp.? Staram się jak mogę unikać tego typu informacji, ale wystarczy przypadkiem wejść choćby na takie media2 i wszystko jest już jasne.
 10  
O kużwa juz o polityce nawet tu widzepisze sie,Czas sp...lać.
 7  
Nic mnie nie zachęci do oglądania lewackiego TVN-u, nic, kompletnie nic! Stanowczo i konsekwentnie jestem wierny wartościom konserwatywnym. Stanowczo i konsekwentnie brzydzę się lewactwem w jakichkolwiek jego przejawiach. W naszych kręgach oglądanie amerykańskiego, niepatriotycznego TVN-u uchodzi za zdradę wartości, dlatego nie oglądam i nie zamierzam. Jestem konserwatywny i inteligentny i taki będę zawsze.

Tyle w temacie drugiego miliona w TVN.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 13.03.2018 (22:34:56)
 2  
A mnie nic nie zachęci do oglądania prawicowych TV, nic, kompletnie nic! Stanowczo i konsekwentnie jestem wierny wartościom lewackim.Stanowczo i konsekwentnie brzydzę się prawicą w jakichkolwiek jej przejawiach. W naszych kręgach oglądanie polskiej, patriotycznej TV uchodzi za zdradę wartości, dlatego nie oglądam i nie zamierzam. Jestem lewakiem i inteligentny i taki będę zawsze.

Tyle nie na temat drugiego miliona w TVN.Ps.Niech żyje D.Tusk i ośmiorniczki!
 1  
Macieju z Radomia, coś mi się wydaje, że ty jesteś takim "lewackim" trollem na odwrót. Twoje wpisy to najwyraźniej żarty z typowych pisowskich idiotów, z ich sposobu rozumowania, niby antykomunistycznej, a tak naprawdę bolszewickiej retoryki itp. Cóż, żart dobry jak każdy inny, ale może już pora z nim skończyć, bo staje się nudny. Ubawiłem się świetnie, czytając twoje wpisy, bo są one swego rodzaju mistrzostwem świata w dezinformacji, ale chyba już wystarczy.
 1  
A ty @dojna zmiano, coś mi się wydaje, że jesteś takim "prawackim" trollem na odwrót. Twoje wpisy to najwyraźniej żarty z typowych lewackich idiotów, z ich sposobu rozumowania, niby liberalnej, a tak naprawdę bolszewickiej retoryki itp. Cóż, żart dobry jak każdy inny, ale może już pora z nim skończyć, bo staje się nudny. Ubawiłem się świetnie, czytając twoje wpisy, bo są one swego rodzaju mistrzostwem świata w dezinformacji, ale chyba już wystarczy.
 0