Łukasz Szewczyk13.03.2018 (17:20)2 komentarze

Wielka sława i kosmiczne kłopoty w drugim sezonie "Atomówek" na Cartoon Network

Na antenę Cartoon Network wracają nowe odcinki serialu o trzech dziewczynkach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem Bójkę, Bajkę i Brawurkę czekają m.in. wizyta w domu opieki dla starszych, blaski i cienie internetowej sławy oraz wyprawa w przestrzeń kosmiczną.
Atomówki
Młode superbohaterki nie mogą narzekać na nudę. Poza codziennymi obowiązkami takimi jak odrabianie lekcji i dbanie o porządek w swoim pokoju, Atomówki muszą dodatkowo bronić mieszkańców Townsville przed złem i występkiem. W nowych odcinkach drugiego sezonu Bójka, Bajka i Brawurka za namową profesora odwiedzą dom opieki dla starszych. Choć Brawurka nie będzie zachwycona tym pomysłem, szybko uda jej się zaprzyjaźnić ze staruszką, która w młodości była słynną superbohaterką. Chcąc odkryć prawdę o życiu swojej nowej znajomej, Brawurka niechcący obudzi ze snu jednego z jej najgroźniejszych wrogów.
W premierowych odcinkach Bójce uda się przypadkiem nagrać filmik, na którym Bajka i Brawurka kichają w tym samym momencie. Krótki klip stanie się internetowym hitem, a jego autorka będzie chciała za wszelką cenę powtórzyć swój sukces. Desperacja Bójki wywoła olbrzymi chaos, kiedy mała influencerka przypadkiem przebudzi wielkiego lwa - jeden z eksponatów miejskiego muzeum. Na tym jednak nie skończą się problemy najbardziej ambitnej Atomówki. Kiedy dziewczynki zapiszą się na obóz wiedzy o kosmosie, zniechęcona nudnym programem zajęć Bójka postanowi uruchomić wielką rakietę i samotnie wybrać się w przestrzeń kosmiczną. Przy okazji przekona się, że nadgorliwość i nadmierna ambicja nie zawsze się opłacają.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu "Atomówek" 19 marca o 20:35 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz.20:35.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jaki drugi? Chyba dwudziesty!!!
 1  
Jaki drugi? Chyba dwudziesty!!!
Dokładnie to ósmy licząc oryginalny serial, ten tutaj to jest reboot i sezony liczą od początku.
 0