Łukasz Szewczyk14.03.2018 (9:26)32 komentarze

Nicktoons HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadził do oferty kanał Nicktoons HD. Łącznie w ofercie operatora znajduje się 119 kanałów HD.
Siedziba UPC
Kanał Nicktoons HD w UPC Polska dostępny jest w ramach telewizji cyfrowej na pozycji numer 608 w dekoderach Horizon oraz 669 w dekoderach MediaBox. Kanał wchodzi w skład wyższego pakietu Max.
Nicktoons to 24-godzinny kanał nadawany jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie programowej stacji znajdą się wyłącznie animacje, w tym najpopularniejsze i najzabawniejsze seriale animowane, o przygodach ulubionych bohaterów Nickelodeon. W ramówce Nicktoons nie brakuje nowości - historii legendarnych wojowniczek "Mysticons", perypetii energicznej bestii z serialu "Bunsen, ty bestio!" czy przygód szalonych postaci z animacji "Witajcie w Wayne".

Komentarze (1 - 10 z 32)

No i limit "nowości" na rok 2018 wyczerpany.
Vectra dołącza po 5 nowych kanałów na raz a UPC jeden raz na pół roku lub na rok...
MEGA POWER MEGA FUN...
 30  
"(..)w ofercie operatora znajduje się już 119 kanałów HD". Raczej dopiero.Taki Jambox ma ich 144.
 27  
UPC tylko 119 kanałów HD. Vectra ma 123. A Jambox jeszcze więcej.
Niestety pod wieloma względami UPC nie nadąża za konkurencją...
 28  
Jak zwykle włączają najgorszy szort... Lepiej jakby 2x2 TV wrzucili z azjatyckim anime w ramówce. Ogólnie przy tylu brakach to przydałoby sę wrzucić kilka nowości na raz. Kiedy AMC, H2, Polsat DOKU, Epic Drama, DocuBox, Canal+NOW, Eleven Sports 4, Polsat Sport Fight, FightBox, Bollywood HD, Eska Rock TV, VH1 Classic???
 14  
Jeszcze jakiś czass temu UPC przodowało w ilości kanałów HD a teraz zostali w tyle za konkurencją.... żenada. Jak dobrze że mi umowa z nimi się kończy. Już sie nie nabiore i nie zostane z nimi na dlużej. W osiedlowej kablówce mam full paczkę Canal+ za 40 zł, mase kanałów jakw tym AMC, 13Ulica, Sci-Fi, Eleveny w podstawie do tego mnustwo kanalow zagranicznych jak RTL.
 20  
Zamiast badziewnego kanału Nicktoons HD lepiej jakby wprowadzili do oferty kanał 2x2 HD. Jest dużo lepszy. No ale UPC woli dodać kolejne badziewie. Ech..
 24  
coś się zaczyna dziać w UPC
 15  
przy okazji coś pochrzanili bo w dekodersch Horizon zniknął kanał NICK JR...
 7  
Czy to jakiś żart? Czekamy na Polonie 1 w HD ....

Tego nie da sie nawet komentować, a gdzie inne nowości, te wartościowe.

Nigdy więcej UPC. Za kwartał kończę przygodę z Wami.
 13  
Nic tylko marudzą, co by się nie zmienilo w tej sieci to i tak Wam będzie mało. Bo konkurencja ma 3 kanały HD wincyj.
Jak czytam te komentarze to myślę, że nowy kanał dla dzieciaków powinien Was w pełni zadowolić :D
 1