Łukasz Szewczyk14.03.2018 (11:47)brak komentarzy

Brodka kolejną gwiazdą serii MTV Unplugged. Koncert będzie dostępny w MTV i Player.pl

Po ubiegłorocznym sukcesie akustycznego koncertu rapera O.S.T.R., kolejną gwiazdą cyklu
"MTV Unplugged" będzie Brodka - artystka, która dokonała jednej z największych transformacji artystycznych ostatnich lat.
Monika Brodka to jedna z bardziej niezwykłych artystek polskiej sceny muzycznej. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Brodka ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty są niezapomnianym przeżyciem.
Jej ostatni album "Clashes" ukazał się w 2016 roku na całym świecie, a trasa promująca płytę obejmowała nie tylko Polskę, ale także koncerty m.in. w Anglii, Francji, Niemczech i Japonii.
Płyta "Clashes" bardzo szybko pokryła się platyną, a po serii widowiskowych występów w Polsce i na świecie, artystka wiosną br. zagra swój pierwszy akustyczny koncert w ramach cyklu "MTV Unplugged". Na scenie towarzyszyć jej będą goście specjalni, których personalia zostaną ujawnione w najbliższych tygodniach oraz kilkunastoosobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia i piła.

Koncert "MTV Unplugged Brodka" zostanie zarejestrowany 12 kwietnia 2018 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu 2018 roku zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem PIAS Recordings. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music oraz online wyłącznie w serwisie player.pl, gdzie dostępne są także inne koncerty z cyklu MTV Unplugged, w wykonaniu m.in. takich artystów, jak: Hey, Wilki, Kayah oraz O.S.T.R.

Partnerami projektu są: Levi's, player, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Województwo Lubelskie.