Łukasz Szewczyk14.03.2018 (12:08)6 komentarzy

Serial "Strzelec" od kwietnia w TVN 7. W jednym z odcinków Izabella Miko

Jedna chwila nieodwracalnie zmienia życie wojennego bohatera. Niespodziewanie staje się najbardziej poszukiwaną osobą nie tylko w kraju, ale także za granicą. Czy uda mu się odnaleźć w tej kryzysowej sytuacji i uratować nie tylko siebie, ale także swoich najbliższych? Serial "Strzelec" od kwietnia w TVN 7.
Serial "Strzelec"
Wielokrotnie odznaczany weteran Armii Stanów Zjednoczonych Bob Lee Swagger (w tej roli Ryan Phillippe) powraca do gry. Zwerbowany przez swojego byłego dowódcę Isaaca Johnsona (Omar Epps) podejmuje się zadania udaremnienia zamachu na życie prezydenta USA. Niestety wydarzenia przybierają zupełnie niespodziewany obrót i to on sam zostaje wrobiony
w zabójstwo.
Doświadczony snajper rozpoczyna śmiertelny wyścig z czasem, aby dowieść swej niewinności i schwytać prawdziwego zamachowca. Musi odkryć kto jest jego wrogiem,a komu może zaufać. Nie będzie to łatwe, gdyż Bob trafił w sam środek, międzynarodowego spisku w który zamieszane są tajne rosyjskie służby, Secret Service i FBI. "Strzelca" czeka największe wyzwanie w jego karierze. Będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwu, oczyścić swoje dobre imię i obronić przed zagrożeniem tych, których najbardziej kocha.

Premiera serialu "Strzelec" już 1 kwietnia 2018 roku o godz. 23.30 na antenie TVN7.

W jednym z odcinków serialu zagrała polska aktorka Izabella Miko.

Komentarze (1 - 6 z 6)

brawo TVN 7
TwójKutasSmakujeNajlepiej 14.03.2018 (13:40:49)
 0  
Serial do obejrzenia również na Netflix.
 1  
lo matko. 23.30 pozniej sie nie dalo. godzina emisji dla emerytów, ochroniazy i nierobów. to sie nie dziwe ze wole go zassac i obejzec o normalnej porze.
 2  
Nikt ci nie każe kłaść się spać o 21.00.
 3  
wiekszosc ludzi prace zaczyna pomiedzy godzina 6.00-9.00. wiec ogladanie serialu do grubo po polnocy to przesada.
no i trafiles w punkt bo ja wlasnie sie klade ok 21.00. i wstaje przed 6.00
 0  
'pioter nie masz czego żałować. Ten serial jest tak głupi, że lepiej się dobrze wyspać, niż tracić na niego czas...
 2