Łukasz Szewczyk18.03.2018 (12:44)1 komentarz

Wiosna w Polsat Cafe. Nowy talk-show Hanny Lis

Nowością wiosennej ramówki Polsat Cafe jest nowy talk-show Hanny Lis. Stacja kontynuuje także talk-show Krzysztofa Ibisza, serial "Szpital dziecięcy" czy też show "Gry małżeńskie". To jednak nie koniec premier.
Hanna Lis „Między słowami" w Polsat Cafe
Nowością wiosennej ramówki Polsat Cafe jest "Między słowami" (niedziela godz. 15.30) - nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu "prześwietli" każdego swojego gościa - z pewnością nie zabraknie elektryzujących osobowości, a widzowie usłyszą wiele fascynujących historii. W programie, oprócz spotkania Hanny Lis z jej gościem, zobaczymy również towarzyszący felieton. Hanna Lis porozmawia m.in. z Piotrem Stramowskim, Dodą, Andrzejem Chyrą czy Małgorzatą Szumowską.
Wiosną Polsat Cafe kontynuuje "Demakijaż" (niedziela godz. 15.00), czyli rozmowy w salonie Krzysztofa Ibisza, gdzie na miękkich kanapach zasiadają znane aktorki, piosenkarki, pisarki, dziennikarki, sportsmenki czy blogerki. Szósty sezon autorskiego talk show Krzysztofa Ibisza to spotkania z plejadą najbardziej lubianych, znanych Polek. Gośćmi Krzysztofa będą między innymi: Ewa Błaszczyk, Hanna Lis, Patrycja Markowska, Magdalena Różczka, Maja Ostaszewska czy Małgorzata Kożuchowska.

Widzowie zobaczą także drugi sezon serii "Walka o piersi"(poniedziałek godz. 21.00). Po raz kolejny Polki z pomocą sztabu wykwalifikowanych specjalistów, zawalczą o zdrowy biust. Jedenaście kobiet znów będzie pod opieką dr n. med. Elżbiety Radzikowskiej, Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w warszawskim szpitalu MSWiA. Bohaterki programu opowiadają o trudnej walce ze śmiertelną chorobą, ale także o życiu z wadami piersi i deformacjami, które są przyczyną ich kompleksów. Kamera będzie towarzyszyła bohaterkom programu na wszystkich etapach - od wstępnych konsultacji i diagnozy, przez sam zabieg, aż po okres rehabilitacji. Program "Walka o piersi" ma na celu m.in. edukację i szerzenie wiedzy dotyczącej profilaktyki badań piersi.

We wtorki o godz. 21.00 kolejne odcinki serii "Szpital dziecięcy". Serial opowiada o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego - spotkamy tam przedszkolaków ale także zbuntowanych nastolatków. Za każdym chorym czy rannym dzieckiem, które trafi na izbę przyjęć stoją m.in. skomplikowane relacje rodzinne, zaniedbania lub nadopiekuńczość, lekkomyślność lub czyjaś brawura. Gdyż jak powszechnie wiadomo, nic nie dzieje się bez przyczyny. Podobnie układają się losy personelu szpitala - lekarzy i pielęgniarek, którzy są nie tylko wspaniałymi fachowcami, ale i ludźmi przeżywającymi osobiste radości, tragedie, a życie wymusza na nich dokonywanie trudnych wyborów. Czwarty sezon Szpitala Dziecięcego jest kontynuacją losów lekarzy: Anny Kochańskiej, Tomasza Ciska i Olgi Wieczorek oraz wciąż poszukującej swojej drugiej połówki pielęgniarki Eweliny Leśniewskiej. Jednak największą niespodzianką będzie powrót kogoś, kto opuścił szpital w bardzo dramatycznych okolicznościach...

Wiosna w Polsat Cafe to także "Gry małżeńskie" (czwartek godz. 21.00). "Gry małżeńskie" to show w którym singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch Panów jest w związkach, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. Sprawa nie będzie prosta, ponieważ w przygotowaniach do wizyty singielki, panom pomagają.... partnerki i usuwają wszelkie ślady swojej obecności w mieszkaniu. Ale nie chcą stracić kontroli nad sytuacją - w trakcie randki, obserwują wszystko siedząc w pokoju obok i udzielają wskazówek, a czasami nawet zachęcają swoich mężów do śmielszych poczynań wobec kobiety. W trzeciej serii show znów zobaczymy kobiety, które zachęcają swoich mężów czy partnerów do flirtu z inną kobietą - singielką, która zdolna jest zrobić wiele aby zdobyć partnera i wygrać program. Jak daleko panie tym razem pozwolą się posunąć swoim ukochanym mężczyznom?

Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak milion dolarów. Jednak czasami efekty ich starań są...opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie "Gwiazdy na dywaniku" (czwartek godz. 22.00) bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi jurorzy i nikt nie ma u nich taryfy ulgowej.

Po półrocznej przerwie Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna znów zajrzą za kulisy "Tańca z gwiazdami" (piątek ok. godz. 22.00). Będą podglądały mordercze treningi i emocje uczestników w trakcie występów na żywo. Dzięki Agnieszce i Paulinie widzowie Polsat Cafe poznają niemal wszystkie tajemnice gwiazd biorących udział w programie. Dużo łez radości, ale także gorzki smak porażki jednej z par, która odpadnie z programu.

Wiosenna oferta to także "Zoom na miasto" (piątek godz. 22.30). Prowadząca program, Paulina Drażba zoom kamery Polsat Cafe skieruje na najciekawsze wydarzenia tej wiosny. W programie zobaczymy m.in. pokazy mody, gale, premiery czy wyjątkowe koncerty. Paulina będzie rozmawia z gwiazdami i komentuje najświeższe doniesienia ze świata kultury i show biznesu.

Jak oceniasz ofertę Polsat Cafe? Podyskutuj o stacji na Forum Media2

Komentarze (1 - 1 z 1)

Podobno odeszła od Tomka? ;o

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3