Łukasz Szewczyk19.03.2018 (13:22)5 komentarzy

Startuje randkowe reality-show Polsatu. "Wyjdź za mnie"

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję trzeciej wiosennej nowości. "Wyjdź za mnie" to nowe reality show, w którym można znaleźć miłość na całe życie. W tym programie mogą spełnić się marzenia ludzi, którzy już dawno stracili nadzieję na odnalezienie drugiej połówki.
Wyjdź za mnie
Dwanaście osób, w wieku 24 - 43 lata, wybranych spośród setek zgłoszeń będzie się starało odnaleźć swoją drugą połówkę. Każdy z nich jest inny, mają różne zawody, zainteresowania i przede wszystkim odmienny bagaż życiowych doświadczeń, ale łączy ich jedno - marzenie o miłości. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn na kilka tygodni wprowadzi się do luksusowej rezydencji nad brzegiem morza. Każde z nich wchodzi do domu z nadzieją, że spotka kogoś wyjątkowego, założy z nim rodzinę i spędzi resztę życia. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek będą mieć okazję lepiej się poznać i być może w sobie zakochać.
Bohaterowie show mieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego.

- Moja praca zawodowa polega na wspieraniu innych w poszukiwaniu szczęścia i miłości. Na co dzień pomagam ludziom w stworzeniu związku, w budowaniu relacji i pielęgnowaniu wzajemnych uczuć. Program "Wyjdź za mnie" jest okazją, na którą często trzeba czekać wiele lat, jest szansą na poznanie drugiej połówki i bardzo cieszę się, że mogę jego uczestników motywować do tego, aby ją wykorzystali jak najlepiej - mówi Maria Rotkiel.

- Spodziewam się, że program w skondensowanej formie pokaże dynamikę relacji w związku. To, co dzieje się miesiącami, tutaj ze względu na pewną izolację, zobaczymy w ciągu kilku dni. Uczestnicy programu, poza możliwością znalezienia życiowego partnera, będą mogli dużo dowiedzieć się o samych sobie. Bardzo ważne jest też doświadczenie życiowe, które wraz ze sobą wnoszą do tej grupy, bo nie ma wielkich ludzi z małą przeszłością. Wcześniejsze potknięcia dzisiaj stanowią ogromny potencjał do budowania bezpiecznej, ale też bardzo interesującej i barwnej przyszłości. - dodaje Tomasz Kozłowski

W finale każdego odcinka zobaczymy Wieczór Zaręczyn - jeśli ktoś z uczestniczek i uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych - jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jednak jeśli nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.


Randkowe reality-show "Wyjdź za mnie" w czwartki o godz. 22.10 (od 22 marca 2018 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nie wiem co gorsze - szukanie miłości w internecie czy w programach telewizyjnych? Jedno i drugie to mrzonka.
 13  
Same porażki w wiosennych ramówkach. TVN zaliczył już 3, Polsat właśnie zaliczy drugą... a może trzecią.
 4  
kopia programu z TVN kurcze polsat nic nowego nie wymyśla tylko plagiaty za rok hipnoza ,oraz iron popek
 1  
Jak ja się cieszę że istnieje Netflix. Polskie kanały TV w tym sezonie pobiły wszelkie rekordy głupoty i sięgnęły dna.
 2  
no i showmax
 0