Łukasz Szewczyk23.03.2018 (10:49)13

Drugi milion w "Milionerach" TVN i rekord oglądalności

To był długo wyczekiwany moment. Polska edycja teleturnieju doczekała się nowej zwyciężczyni, którą została przesympatyczna, emerytowana nauczycielka języka polskiego - Maria Romanek. Jej zmagania w walce o milion złotych, śledziły miliony widzów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

brawo
MójKutasSmakujeNajlepiej 23.03.2018 (15:45:37)
 0  
Gratulacje dla pani Marii.
 2  
Naj bardziej zabolał dziś PIS czarny piątek.
Brak informacji w pisdomościach i dezinfo świadczy dobitnie o tym źe na ulicach były tłumy.

#prawach postrzeczywostość
 9  
dojdą zmiana?Wszystkim tym strajkującym babom niech odbiorą 500 + . Teraz powinna rządzić PO, zarządziliby aby Policja strzelała do tych rozwydrzonych i wulgarnych histeryczek. Tak, jak to zrobili na Śląsku.
 0  
Ale to musiało ich zaboleć... SA orzekł, że "GW" musi przeprosić za użycie zwrotu "tak działa państwo mafijne" w stosunku do PiS
Wydawca „Gazety Wyborczej” i jej dziennikarz muszą przeprosić PiS za użycie zwrotu „tak działa państwo mafijne” przy ocenie ułaskawienia b. szefa CBA M. Kamińskiego przez prezydenta. O takim wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie poinformowali w piątek PAP politycy PiS.Sprawa toczyła się z pozwu PiS o ochronę dóbr osobistych partii wobec spółki Agora SA i autora publikacji, dziennikarza Wojciecha Czuchnowskiego.W listopadzie 2015 r. „GW” pisała o ułaskawieniu przez prezydenta Andrzeja Dudę Mariusza Kamińskiego, skazanego nieprawomocnie na 3 lata więzienia za nadużycie władzy szefa CBA przy prowadzeniu afery gruntowej z 2007 r. Napisała, że prezydent „anarchicznym gestem wyeliminował sąd z procesu wymierzania sprawiedliwości i ułaskawił Kamińskiego. Decyzję podjął pokątnie, bez konsultacji z prokuraturą”. Dodała, że prezydent „stawia ponad prawem siebie, kolegów i działaczy swojej partii”, a „służbom kierowanym przez Kamińskiego dał zielone światło do nadużyć, sygnał, że wszystko im wolno, a sądów nie muszą się bać”.Tak nie działa państwo demokratyczne. Tak działa państwo mafijne,—zakończyła. Komentarz ten pojawił się też na portalu wyborcza.pl, gdzie zatytułowano go „Mafijne państwo PiS”.Strona powodowa wnosiła w związku z tym, by pozwani przeprosili za naruszenie dobrego imienia partii przez „bezprawne posłużenie” się tym zwrotem. Chciała też, by sąd nakazał zamieszczenie przeprosin na pierwszej stronie „GW” i na portalu Wyborcza.pl oraz wysłanie ich listem do PiS.W sierpniu 2016 r. Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił ten pozew. Powołując się na konstytucyjne prawo do wolności prasy SO podkreślał, że politycy powinni się liczyć z ostrą, a nawet przesadną krytyką. Sąd powołał się wtedy na artykuł konstytucji, że „Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy”. Według SO, pozwani z tej wolności korzystali.Orzeczenie SO było nieprawomocne, odwołała się od niego strona powodowa.W piątek SA - jak poinformowali PAP politycy PiS - zmienił wyrok I instancji i nakazał pozwanym opublikować przeprosiny.Przepraszamy partię Prawo i Sprawiedliwość za bezprawne naruszenie jej dobrego imienia na łamach dziennika +Gazeta Wyborcza+ dnia 18 listopada 2015 r. oraz na portalu internetowym +wyborcza.pl+ dnia 17 listopada 2015 r. poprzez bezprawne posłużenie się określeniami +mafijne państwo PiS+ oraz +tak działa państwo mafijne+ dla oceny sposobu działania partii Prawo i Sprawiedliwość.—głosi treść tych przeprosin. Przeprosiny ze strony spółki, jak i dziennikarza mają ukazać się zarówno w Gazecie Wyborczej, jak i na portalu wyborcza.pl.Do czasu nadania depeszy PAP nie uzyskał informacji na temat tego wyroku z SA w Warszawie, nie udało uzyskać się komentarza prawników spółki Agora...
Okop sie koles..Szkoda czasu na takich idioten jak ty.Idz wylizac swemu guru panu J>K
 5  
@Nemo masz rację, trzeba odebrać i dać biednym ministrów bo im do pierwszego nie wystarcza.
 4  
Milionerzy? Myślałem, że to to umarło ładnych parę lat temu xD

„Zaskakująca” wygrana! Widocznie oglądalność marna :)
 3  
Coś widać krucho z akcjami TVN skoro zainwestowano milion zetów w reklamę po to aby przyciągnąć widownię
 4  
Radna PiS z Gdańska skazana za znieważenie posłanki PO. "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso"

Zgodnie z wyrokiem, Anna Kołakowska musi zapłacić tysiąc złotych grzywny. Sąd Okręgowy w Gdańsku ogłaszając wyrok potwierdził, że radna PiS chciała poniżyć i wyrazić pogardę wobec Agnieszki Pomaskiej.
PISgromca PISobolszewików i PISomatołów z totalnej władzy 24.03.2018 (13:03:00)
 1  
Ta kobieta ma 6 dorosłych dzieci, żyje na przeciętnym poziomie, a zamierza przeznaczyć aż 90 % nagrody na cele charytatywne. Sama to oficjalnie powiedziała. Ustawka i tyle.
 0