Łukasz Szewczyk26.03.2018 (11:16)brak komentarzy

"Joker" z gwiazdami w Lany Poniedziałek na antenie Super Polsat

Z okazji świąt Wielkanocnych telewizja Super Polsat przygotowała specjalne wydanie teleturnieju "Joker".
"Krzysztof Ibisz
W programie (2 marca 2018 roku o godz. 20.00 w Super Polsat) wezmą udział Paulina Sykut-Jeżyna, prezenterka pogody w Telewizji Polsat i prowadząca show "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz aktor Kacper Kuszewski, juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagroda, którą zdobędą uczestnicy w odcinku specjalnym zostanie przekazana na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.
"Joker" to teleturniej, w którym się nie odpada, a droga do nagrody głównej jest bardzo prosta - wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych "Jokerów", które służą do eliminacji niepoprawnego wariantu odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia. Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - spada o 3 stopnie na tabeli wygranej. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych.

Od poniedziałku 12 marca na antenie Super Polsat o godzinie 20:00 widzowie mogą śledzić poczynania uczestników w drugiej edycji "Jokera". W pierwszym sezonie teleturnieju, emitowanego jesienią, mogliśmy zobaczyć 40 odcinków, w których pięciokrotnie padła główna nagroda i aż 19 razy uczestnicy wygrali 20 tysięcy złotych czyli drugą najwyższą możliwą kwotę.