Łukasz Szewczyk28.03.2018 (15:41)6 komentarzy

Więcej informacji, regionu, sportu i kultury. Nowa ramówka TVP3 Wrocław

Nowe godziny pasma regionalnego, serwisy informacyjne emitowane w ciągu całego dnia, więcej sportu i tematów bliskich widzom - od 3 kwietnia 2018 roku rusza nowa ramówka Telewizji Wrocław.
TVP3 Wrocław
Najważniejsza zmiana, która czeka na widzów TVP3 Wrocław od 3 kwietnia 2018 roku to zwiększenie liczby serwisów informacyjnych. Od poniedziałku do piątku Dolnoślązaków budzi ekipa programu "Fakty o poranku", który w nowej ramówce zostanie wydłużony do 90 minut. W paśmie emitowanym na żywo będzie wszystko to, co istotne z samego rana: najważniejsze informacje z regionu, aktualna prognoza pogody, przegląd prasy oraz raporty z dróg. Całość uzupełniona o rozmowy z ciekawymi gośćmi. Na antenie TVP3 Wrocław pojawią się dodatkowe serwisy informacyjne. Dzięki programom o 12:30 i 14:00 widzowie na bieżąco będą otrzymywać najświeższe wiadomości z regionu. O 17:30 znajdą zapowiedzi najważniejszych tematów dnia, które zostaną rozwinięte w głównym, również wydłużonym, wydaniu serwisu "Fakty" o 18:30. Po programie " Fakty" dobrze znana widzom "Rozmowa Faktów", w której zaproszeni goście dyskutować będą o aktualnych wydarzeniach. Zmianie ulegnie godzina emisji wieczornego podsumowania dnia. Od 3 kwietnia TVP3 Wrocław na wieczorne "Fakty" zaprasza o 21:00.
Nowa ramówka wrocławskiej Trójki to także więcej serwisów sportowych. W weekend po wieczornym wydaniu programu informacyjnego (około godz. 21:15), reporterzy "Faktów sport" przedstawią najważniejsze doniesienia z dolnośląskich aren sportowych. Natomiast w poniedziałek o 14:15 i 19:05 obszerne podsumowanie całego sportowego tygodnia. Od kwietnia TVP3 Wrocław przygotowała także niespodziankę dla fanów żużla. Przed meczami Betard Sparty Wrocław zaplanowano specjalne wydania serwisu sportowego poświęcone w całości tej dyscyplinie.

TVP3 Wrocław szczególną uwagę przykłada sprawom bliskim mieszkańcom Dolnego Śląska. W nowej ramówce przewidziano jeszcze więcej czasu na programy dotyczące regionu. W "Paśmie zdarzeń" (czwartek, 18:00) prezentowane są reportaże poruszające problemy zwykłych ludzi. W niedzielne przedpołudnie stacja przygotowała blok programów poświęcony mieszkańcom mniejszych miejscowości. "Teraz wieś" (godz. 10:15) to program publicystyczny dobrze już znany widzom. W audycji poruszane są tematy istotne dla dolnośląskiej wsi. W "AgroFaktach"(godz. 10:40) dziennikarze będą pokazywać, jak zmienia się współczesna wieś, życie i praca jej mieszkańców.

Na telewizyjnej antenie nie zabraknie wydarzeń kulturalnych. "Wrocław się!", czyli kulturalny przewodnik po stolicy Dolnego Śląska, jak do tej pory, emitowany będzie w piątki o 18:00. Również w piątek w ramówce znajdziemy "Atlas kultury"(godz. 19:05). Autorzy tego programu swoją uwagę skupią na wydarzeniach w całym regionie. W weekendowym "Nie przegap" na widzów czekają zapowiedzi najciekawszych projektów kulturalnych z Dolnego Śląska.

Całość propozycji uzupełniona będzie o filmy dokumentalne, reportaże, koncerty i transmisje.

Nowa ramówka TVP3 Wrocław to efekt ogólnych zmian kanału TVP3, który jak już informowaliśmy, od kwietnia wprowadza nową ramówkę: więcej pasm lokalnych i programów misyjnych.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Dwa lata "dobrej zmiany' a w TVP3 Wrocław codziennie leci lewacka propaganda - jak za Dworaka.
 4  
Wiem, też tak mam, brakuje takich rzetelnych informacji jak poniższa.

Z cyklu DOBRA ZMIANA DLA SWOICH MISIEWICZY i czego się nie dowiesz z telewizji rządowej:


//Pośród setki osób wyznaczonych przez Państwową Komisję Wyborczą na komisarzy wyborczych są: awansowani przez Zbigniewa Ziobrę na prezesów lub wiceprezesów sądów, sędzia delegowana do Ministerstwa Sprawiedliwości, zgłaszający kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa, a nawet były zastępca ministra Ziobry z rządu Kazimierza Marcinkiewicza - wynika z analizy dziennikarza RMF FM Patryka Michalskiego. Bartłomiej Przymusiński ze Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA twierdzi, że to forma wynagradzania tych, którzy popierają politykę resortu sprawiedliwości. "Sędziowie komentują to jednoznacznie: mówią, że powstaje nowa oligarchia" - zaznacza.

Sędziowie powiązani ze Zbigniewem Ziobrą powołani na komisarzy wyborczych:

1. Krzysztof Marek Niezgoda - prezes Sądu Okręgowego w Lublinie

2. Jerzy Piotr Daniluk - wiceprezes Sądu Apelacyjnego w Białej Podlaskiej

3. Bartłomiej Migda - prezes Sądu Rejonowego dla Krakowa Nowej Huty

4. Jolanta Korwin-Piotrowska - prezes Sądu Okręgowego w Białymstoku

5. Arkadiusz Cichocki - prezes Sądu Okręgowego w Gliwicach

6. Piotr Wacław Żywicki - prezes Sądu Okręgowego w Elblągu

7. Robert Artur Mokrzecki - wiceprezes Sądu Okręgowego w Gorzowie Wielkopolskim

8. Elżbieta Daniluk - delegowana do pracy w ministerstwie sprawiedliwości z sądu okręgowego w Lublinie

9. Daniel Jurkiewicz - Sąd Rejonowy w Poznaniu - zgłosił do nowej KRS sędziego Marka Jaskulskiego

10. Łukasz Bartłomiej Kluska - Sąd Rejonowy w Pruszkowie - zgłosił do nowej KRS Dariusza Drajewicza

11. Krzysztof Józefowicz - były wiceminister sprawiedliwości, zastępca Zbigniewa Ziobry w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza


źródło: fakty.interia.pl/polska/news-rmf-fm-komisarze-wyborczy-powiazani-z-ziobra,nId,2563093#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign
 2  
A tymczasem kolejny z bandy rudego ma kłopoty ;D "Jacek Kapica usłyszy zarzuty". Pamiętamy,pamiętamy - aferka hazardowa!!

fakt.pl/wydarzenia/polityka/afera-hazardowa-tak-chlebowski-rozmawial-z-biznesmenami/kxm4c4z


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Znalazł się matematyk z największą ilością nicków w historii internetu!! ;D 100 nicków > 1 nicka - fakt, matematyka... ale moralnie, to jesteś zakompleksiona du*a wołowa pełowski lizusie ;D I żadne wyliczenia tego nie zmienią!!!
#uczestnik 1,2,3,4,5,6,7,8,9
#wielonickim
#ciamajda

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0  
"Nadwyżka budżetu po lutym wyniosła ponad 4,4 mld zł, a dług publiczny za 2017 r. spadł o 3,4 mld zł względem roku 2016"

#wystarczyłoniekraść!

;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0  
onet.tv/b/biznes/gomulka-nadwyzka-budzetowa-to-mrzonka-reszta-roku-bedzie-duzo-gorsza-wywiad/td4p9v

Cała prawda o nadwyżce
 0