Łukasz Szewczyk29.03.2018 (17:38)4 komentarze

"Alex. Brudny glina" i "Uprowadzona 2". Serialowe premiery kwietnia w Canal+

Kryminalny serial "Alex. Brudny glina" oraz oraz kontynuacja cyklu opartego na znanej fanom filmów sensacyjnych serii kinowej "Uprowadzona" - to serialowe premiery kwietnia na antenach Canal+.
"Alex. Brudny glina" / Fot. materiały prasowe
"Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra?" - to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) - tytułowy bohater serialu "Alex. Brudny glina" (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.
Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te "uprzejmości" zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni "przyjaciele" porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.

Premierowa emisja serialu "Alex. Brudny glina" w czwartki o godzinie 21.00 (od 5 kwietnia 2018 roku) na antenie Canal+. Emisja po dwa odcinki.

"Uprowadzona 2" / Fot. Materiały prasowe
Kolejna serialowa premiera kwietnia to "Uprowadzona 2" (Taken) - thriller oparty na doskonałej serii kinowej "Uprowadzona" z Liamem Neesonem w roli głównej. W serialowej wersji na ekranie pojawia się Clive Standen, a także Jennifer Beals oraz Monique Gabriela Curnen.

Serial opowiada historię młodego Bryana Millsa, byłego komandosa, który zmaga się z życiową tragedią. Zostaje zatrudniony przez CIA, gdzie nabywa nowych, niekiedy niebezpiecznych umiejętności. W drugim sezonie główny bohater przeżywa osobistą tragedię, która wstrząsa jego życiem.

Premierowa emisja serialu "Uprowadzona 2" w poniedziałki o godzinie 20.00 (od 2 kwietnia 2018 roku) na antenie Canal+. Emisja po dwa odcinki.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Fajnie, tylko dlaczego mając w kablu (UPC) pakiet Canal+ Select (40 zł) muszę dodatkowo płacić 10 zł za Canal+ Seriale i Doscovery?
Serio pakiet Canal+ bez Ligi Mistrzów jest wart 50 zł?

Ostrzegam!!!
Umowę na Canal+ mam do końca lipca. Jeśli w wakacje full pakietu Canal+ nie otrzymam za max 40 zł, po 10 latach rezygnuję z Canal+!
 4  
Ligi Mistrzów i tak od Sierpnia w Cyfrowym Polsacie
 2  
Nadworny oszołom zaraz przybiegnie z horrorem pod tytułem "60 złotych"...
johnyB - najprawdziwszy 29.03.2018 (20:03:59)
 1  
C+ Grubo leci z Filmami. Oby tak dalej, natomiast warto wspomnieć również o nie lada gratce dla prawdziwych Kinomanów. Otóż W Ww-a jest wypożyczalnia Blu-Ray co ma już w ofercie kilkanaście pozycji na 4K Ultra HD Blu-Ray.

Nie mówiąc o tym że są na bieżąco z Nowościami Blu-Ray.

Nie wspominając o małej cenie wypożyczalni. :]
 1