Łukasz Szewczyk31.03.2018 (16:39)3 komentarze

Nowe "Kacze opowieści" od kwietnia w Disney Channel

W kwietniu 2018 roku kanał Disney Channel pokaże niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia, na które czekają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.
Nowe "Kacze opowieści" od kwietnia w Disney Channel
Nowe "Kacze opowieści" podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W serialu widzowie zobaczą klasyczne postacie narysowane zupełnie nową kreską. Wartka akcja, wiele przygód, a także nowy, bardziej współczesny styl i technika opowieści pozycjonują animację jako propozycję nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych.
Premierowe emisje "Kaczych opowieści" od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 (od 9 kwietnia 2018 roku) na antenie Disney Channel.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jest lista odcinków "Kacze opowieści" z 2017 r. - http://www.imdb.com/title/tt5531466/episodes?season=1 :)
 0  
Kogo nie stac na Disney ?
 1  
Niestety te stare Kacze Opowieści są najlepsze, przynajmniej graficznie. Bo tu siostrzeńcy wyglądają jak kosmici z jakimiś wielkimi oczami. Może chociaż będą ciekawe odcinki. Niestety te stare bajki typu: Kacze Opowieści, Wojownicze Żółwie Ninja, Spiderman itd są najlepsze. Te dzisiaj to już tylko grafika komputerowa, nie ma tego klimatu.
 1