Łukasz Szewczyk06.04.2018 (17:45)29 komentarzy

Liga Mistrzów. Tomasz Smokowski jesienią w Polsacie?

Wiele wskazuje na to, że była gwiazda Canal+ Sport za kilka miesięcy zasili redakcję sportowych kanałów Grupy Polsat.
Liga Mistrzów. Tomasz Smokowski jesienią w Polsacie?
Tomasz Smokowski jesienią 2018 roku zadebiutuje na antenach telewizji Polsat - dowiedział się Presserwis. Dziennikarz na sportowych antenach Grupy Polsat ma komentować m.in. mecze Ligi Mistrzów, które od nowego sezonu (2018/2019) wracają do Polsatu.
Na chwilę obecną zainteresowane strony nie chcą komentować tych informacji.

Przypomnijmy, że Tomasz Smokowski jesienią 2017 roku, po 23 latach pracy odszedł z Canal+ Polska. Do końca sierpnia 2018 roku obowiązuje go zakaz konkurencji. Po zakończeniu tego okresu ma ma także znaleźć się w zespole internetowego radia sportowego Zapinamypasy.pl

Tomasz Smokowski z telewizją Canal+ związany był od samego początku swojej zawodowej kariery (od 1995 roku). Zdobył sporą popularność wśród widzów, stając się jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy Canal+. Wraz z Andrzejem Tworowskim, który też odszedł z Canal+, prowadził popularny magazyn "Liga+ Extra". Komentował mecze, głównie ligi polskiej i francuskiej. W latach 2011-2014 był także szefem sportu nc+, ale zrezygnował na rzecz pracy dziennikarskiej.

Liga Mistrzów
Liga Mistrzów przechodzi do Polsatu
Jak już informowaliśmy, od sierpnia 2018 roku, przez trzy sezony (2018/2019, 2019/2020, 2020/2021), wszystkie mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy UEFA będzie można oglądać wyłącznie w kanałach Polsatu, na platformie Cyfrowy Polsat oraz w internecie i na urządzeniach mobilnych. Wyłącznie w kanałach Polsatu będzie można obejrzeć wszystkie 1029 meczów przez trzy lat.

Polsat zapowiada, że planuje uruchomienie dwóch specjalnych kanałów TV, dzięki którym widzowie mają zyskać pełny dostęp do rozgrywek. Nadawca zapowiada, że zbuduje taką ofertę, aby każdy był zadowolony. Będzie "coś i dla szerokiej publiczności, i dla tych, którzy chcą obejrzeć wszystko".

Przypomnijmy, że Liga Mistrzów i Liga Europy w kanałach Polsatu, to zarówno nowy nadawca, jak i nowe godziny rozgrywania spotkań. Od sezonu, w którym Grupa Polsat rozpocznie pokazywanie tych rozgrywek, po raz pierwszy fani Ligi Mistrzów będą mogli zobaczyć więcej spotkań, dzięki nowym godzinom rozgrywania meczów - w dniu meczowym spotkania w Ligi Mistrzów będą rozgrywane o godzinie 19.00, a kolejne o 21.00 (dotychczas wszystkie mecze o jednej porze 20.45). Dzięki temu, nie będzie już dylematu, który z równolegle toczących się meczów obejrzeć - czy np. Realu Madryt z Bayernem Monachium czy Barcelony z Manchesterem United. Liga Europy będzie pokazywana w czwartki tak jak dotychczas - start meczów o godzinie 19.00 i 21.00.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 29)

Lepiej gdyby Twarowski przeszedł do Polsatu. Smokowski nie jest zły, ale brakuje mu emocji w komentarzu.
 5  
Słuszna decyzja. Być może poprowadzi studio a być może nawet będzie komentować mecze.
 12  
Brawo Polsat !!!
Smokowski dobrze dogaduje się z Borkiem, więc mam nadzieję, że pojawi się także w "Futbol Cafe".
Na Twarowskiego też czekam w Polsacie.

Żegnaj NC+...
 13  
Szok!!! Polsat inwestuje w JAKOŚĆ
 24  
świetna decyzja Polsatu. brawo, brawo i jeszcze raz brawo. tak trzymać!
 16  
Konfident !!!!!!!!!!!!!!!!
 15  
1. mecz każdej kolejki na Polsacie lub Super Polsacie
 7  
Czas po wielu latach przyznać się do tego że NC schodzi na psy i już wmawianie że jeszcze nie jest tak źle już nie pomaga
 24  
Nigdy w polsacie twarowskiego i smokowskiego, niech zostaną w nc i tam se komentują golf regaty bo chyba tylko to im zostanie od lipca.
 26  
a gdzie gdzie trafi extraklapa ?? C+ nie jest już zainteresowana?
 3