Łukasz Szewczyk13.04.2018 (16:32)1 komentarz

Grupa ZPR Media szkoli przyszłych radiowców. Rusza Radio Akademia

W sobotę (14 kwietnia 2018 roku) działalność rozpocznie Radio Akademia - projekt szkoleniowy uruchomiony przez stacje: Radio VOX FM, Radio ESKA, Radio WAWA i EskaROCK. Dla najlepszych absolwentów Radio Akademii przewidziano możliwość realizacji stażu, praktyk a nawet zatrudnienia w jednej ze stacji Grupy Radiowej Time.
Grupa ZPR Media
Radio Akademia skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą w praktyce poznać radio od kuchni. Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu.
Koordynatorem projektu Radio Akademii jest Norbert Bieńkowski, prezenter Radia VOX FM. Wykłady, zajęcia i warsztaty poprowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym: Piotr Bukowski (dziennikarz informacyjny i reporter Radia ESKA), Michał Celeda (z-ca dyrektora programowego i z-ca dyrektora muzycznego Radia ESKA), Andrzej Descours (szef promocji Radia ESKA), Artur Jarząbek (dziennikarz informacyjny i reporter Radia ESKA), Andrzej Jaszczyszyn (prezenter radiowy, Project Manager, trener), Katarzyna Nowakowska (dziennikarka informacyjna i reporterka, zastępca szefowej newsroomu), Anna Paluszek (dyrektor programowa Radia WAWA), Beata Piekarska (szefowa Newsroomu grupy radiowej Time), Jacek Prusinowski (dziennikarz informacyjny i reporter, specjalizujący się w tematyce politycznej), Marcelina Przeździęk (neurologopeda, trener głosu), Kamil Rutkowski (prezenter i dziennikarz informacyjny, specjalizujący się w tematyce sportowej), Piotr Rzepka (dyrektor programowy Radia VOX FM i VOX Music TV), Krzysztof Skrzypkowski (prezenter, szef muzyczny Radia VOX FM i VOX Music TV), Olgierd Wojtkowiak (dyrektor programowy i dyrektor muzyczny Radia ESKA), Maciej Woźnica (producent radiowy, szef Działu Produkcji).

Lista słuchaczy semestru wiosennego została zamknięta. Z uwagi na ogromne zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, przeprowadzono dwa etapy rekrutacji. Wkrótce wystartuje nowa tura zapisów na semestr jesienny.

Komentarze (1 - 1 z 1)

PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!

Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!!!!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.04.2018 (20:04:07)
 2