Łukasz Szewczyk13.04.2018 (17:22)5 komentarzy

"Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej wraca do TVN Style. "Kariery przez łóżko"

Karolina Korwin Piotrowska, ekspertka od kultury i show - biznesu w drugim sezonie swojego nowego programu, specjalnie dla widzów TVN Style przygotowała przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności.
Karolina Korwin Piotrowska
Pierwszy odcinek porusza ważny i trudny temat o którym jest bardzo głośno - #Molestowanie. Wszystko zaczęło się w październiku zeszłego roku, kiedy jeden tweet z hasztagiem #metoo zalał cały Internet. Szybko wyszło na jaw, że filmowa Fabryka Snów - tak bardzo pożądana i niedostępna dla wielu, skrywa wiele tajemnic. Piękne kobiety z okładek, które rzekomo miały wieść bajkowe życie, były molestowane i zamiast skakać ze szczęścia, miały ochotę krzyczeć.
Co oznacza określenie "casting couch" czyli kanapa castingowa? Jeśli chciałaś kiedyś zostać sławna i popularna, musiałaś się na niej znaleźć. Już Marylin Monroe wspominała, jak bliskie relacje musiała mieć z wieloma reżyserami, aby zostać gwiazdą. Problem "karier przez łóżko" istniał od dawna, ale był umiejętnie zamiatany pod dywan. Aż do teraz...

Dlaczego polski show-biznes unika tematu? Czy na naszym lokalnym podwórku jest inaczej, czy to tylko pozory? Może chodzi o strach przed przełamaniem tabu?

Gościem w pierwszym odcinku #SŁAWY, będzie psycholog Natasza Kosakowska-Berezecka, która porozmawia z prowadzącą o skutkach akcji #metoo oraz wskaże jak rozgraniczyć komplement od molestowania.

Premierowe odcinki drugiego sezonu "#Sławy" w soboty o godz. 22.30 (od 14 kwietnia 2018 roku) na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I dobrze, trzeba tępić takich oszołomów jak ty ;D

#ciamajdan
#troll
#bekazfrajera


________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
"kariera prze łóżko". a jak to już się wyczerpie o kariera przez MeToo, oskarżamy wszystkich o gwałt i molestowanie i do przodu. Ale w głowie dalej pusto, a latka lecą :)
 3  
PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!
Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.04.2018 (20:02:39)
 3  
Ta kobitka jeszcze istnieje w mediach?
 0