Łukasz Szewczyk13.04.2018 (17:50)7

Start rundy finałowej Ekstraklasy, Bundesliga i Premier League w 4K, walka Różalskiego - sportowy weekend w nc+

Start rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy, mecze Bundesligi i Premier League w 4K, początek fazy play off w NBA oraz gala DSF Kickboxing Challenge na Torwarze - taki będzie sportowy weekend na antenach nc+

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

18:20 Bundesliga: Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach (Canal+/Canal+ Now 4K) - A Brzozowski kupił Eleven z Bundesligą na wyłączność :) A tu najciekasze meczyki na C+ za jedyne 25 zł
A propos - gdzie nadworny pajac ze swoim horrorem "60 zł"
johnyB - najprawdziwszy 13.04.2018 (18:31:58)
 6  
Ekstraklapa i jakiś podwórkowy kickboxing to jest kontent premium za jedyne 60 zeta i ani grosza mniej hahaha!
 1  
Zapomniałem, że tam gra moja ulubiona Legia a mnie szkoda 25 zł :(
 5  
Bayern - Borussia MG za free na Sky Sport News HD - 19*E :))
 1  
Ekstraklapa i jakiś podwórkowy kickboxing to jest kontent premium za jedyne 60 zeta i ani grosza mniej hahaha!
Widzę że publiczne robienie z siebie debila to dalej twoje ulubione zajęcie.
 2  
PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!


Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.04.2018 (20:00:50)
 1  
Jestem wybitną konserwatywną intelektualistką i działaczką znaną nawet w Zgorzelcu, gdzie w Kółku Gospodyń Wiejskich propaguję wszystkie cztery wartości konserwatywne.
Korzystając ze swojego wielkiego autorytetu chciałabym wszystkim oznajmić, że moim zdaniem (a wiem, że jest ono jedynie słuszne) technologia 4K jest już zbyt lewacka i powinna być potępiona przez Boga i Kościół katolicki. W ogóle telewizja cyfrowa jako taka jest lewacka.
Powinniśmy wrócić do analogu, formatu 4:3, telewizorów kineskopowych i najlepiej do obrazu czarno-białego. Czyli wrócić do początków telewizji, bo wtedy telewizja miała duszę, a teraz wszystko jest taki bezduszne, cyfrowe, w HD, 3D, 4K, 6D, UHD itd. Jedno wielkie lewactwo, krótko mówiąc. Jestem przeciw takiemu pseudopostępowi, bo nie ma nic wspólnego z konserwatywnymi wartościami.
I jeszcze zaśmieję się konserwatywnie: hahahahaha (przypominam, że 5 x ha i trzeba bardzo uważać by się nie pomylić, bo na przykład 4 x ha albo nie daj Boże 6 x ha to już będzie śmiech lewacki).
Tyle w temacie!
 2