Łukasz Szewczyk13.04.2018 (18:17)47 komentarzy

Maciej Orłoś odszedł z Telewizji WP

Kolejne zmiany w Telewizji WP. Ze stacją pożegnał się jeden z popularniejszych dziennikarzy.
Maciej Orłoś
Maciej Orłoś zakończył prasę w Telewizji WP. "Informuję, że od 1 kwietnia 2018 r. rozeszły się drogi zawodowe moje i Telewizji WP" - napisał dziś dziennikarz na Facebooku.
Dziennikarz do Telewizji WP przeszedł po 25 latach pracy w TVP. Na antenie Telewizji WP zadebiutował w grudniu 2016 roku, jako gospodarz serwisu informacyjnego #dziejesięnażywo. Następnie na antenie stacji prowadzi "Infotekę" a ostatnio night show "Orłoś Kontra".

Widzowie z Maciejem Orłosiem będą mogli spotykać się internecie, gdzie dziennikarz kontynuuje produkcję autorskiego programu "Okiem Orłosia".

Maciej Orłoś to dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań "Teleexpressu". Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP. Oprócz "Teleexpressu" prowadził też cykliczne programy m.in. "Oko w oko", "A to Polska właśnie", "Trochę kultury", "300 procent normy"," Nie ma jak Polska" i "Wielkie Testy". Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

Był także gościem Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock 2017:

Komentarze (1 - 10 z 47)

Widziałbym go w Szkle kontaktowym, lub Faktach z zagranicy....
Ale generalnie mam nadzieję, zobaczyć jeszcze tę twarz w telewizji, z perspektywy czasu, można powiedzieć, że przygoda z WPtv była nietrafionym pomysłem, chyba dla obu ze stron
 3  
Niech omija kabarety szerokim łukiem bo sucharami przebija Karola Hamburgera. Najlepiej wychodzą mu newsy.
 15  
I tak się kończy "kozaczenie".
 32  
W internecie na Youtube kariery nie zrobi. Będzie jeszcze bardziej niszowy. Tym bardziej że ma prawie 58 lat. Młodzi ludzie nie będą chcieli oglądać tego co będzie im zapodawał.
 28  
Hahahahaha! Zabawne! Pamiętam, jak Maciej Orłoś komentował swoje odejście z TVP w 2016 roku: "Atmosfera w TVP zaczęła mnie uwierać. Zacząłem się nie najlepiej tam czuć. Możliwość pracy w nowej telewizji WP pojawiła się w porę".

I co? Atmosfera w WP też się nie spodobała? Ojej, co teraz robić?!

Ech... A wystarczyło trwać w TVP i nie odchodzić, zaakceptować dobrą zmianę. Praca w konserwatywnej telewizji publicznej jest przecież zaszczytem! Dzisiaj Maciej Orłoś w dalszym ciągu mógł być gwiazdą "Teleexpressu", ale wybrał sobie taki los, jaki wybrał. Niech robi "karierę" na Youtube.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 13.04.2018 (20:24:59)
 22  
"Do kancelarii zgłosiła się ekipa TVP. Niestety nie mogłem ich wpuścić, gdyż zapraszałem tylko dziennikarzy".
Wielkie brawa dla pana Giertycha! ;P
johnyB - ten prawdziwy 13.04.2018 (20:51:14)
 15  
Ten koń dzisiaj już nie rży tak wesoło.
 7  
Kaczka dziwaczka też nie jest wesoła, bo nie doszła do prawdy.
johnyB - ten prawdziwy 13.04.2018 (21:07:19)
 6  
Nie oglądam TV WP, ale czasami dla beki zdarza mi się zajrzeć na portal WP i nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że jest tam skręt w lewą (lewacką) stronę. Nawet komentarze pod artykułami są starannie "moderowane", żeby zostawały tylko te "słuszne", lewackie.
odKODowywanie lewaków 13.04.2018 (21:11:31)
 17  
Aha,

zapomniałem się zaśmiać konserwtywnie: hahahahaha.

Tyle w temacie.
odKODowywanie lewaków 13.04.2018 (21:53:16)
 9