Łukasz Szewczyk15.04.2018 (10:58)4 komentarze

Mundial 2018: TVP rozpoczyna sprzedaż licencji na organizację Stref Kibica

Telewizja Polska dzięki porozumieniu i podpisaniu umowy z FIFA jest jedynym uprawionym podmiotem w kraju do udzielania licencji na pokazy publiczne w imieniu właściciela praw telewizyjnych do wszystkich meczów Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku.
Mundial 2018: TVP rozpoczyna sprzedaż licencji na organizację Stref Kibica
- Telewizja Polska przygotowała ofertę dla Stref Kibica w całym kraju. Nie tylko dla największych podmiotów, ale naprawdę dla wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować sukcesy polskiej drużyny narodowej - mówi Maciej Stanecki, Członek Zarządu TVP S.A.
Oferta skierowana jest do samorządów, agencji reklamowych, jednostek kultury, czy innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Stefa Kibica może być organizowana na placach i skwerach oraz w kawiarnianych ogródkach, pubach i restauracjach.

- Każda Strefa Kibica, która uzyska stosowne pozwolenie i licencję zostanie wpisana na Oficjalną Listę Stref Kibica. Chcemy tym samym pokazać w transparentny sposób, gdzie w Polsce pokazy publiczne meczów Mundialu są legalne, zgodnie z uzyskaną od nas licencją - mówi Łukasz Naczas, kierownik działu reemisji Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej.

O niezbędne dla Stref Kibica licencje i zgody można ubiegać się tylko do 9 maja 2018 włącznie m.in. za pośrednictwem serwisu internetowego.

TVP w imieniu FIFA jest wyłącznie uprawniona do udzielania na całym terytorium Polski licencji na odtwarzanie publiczne (licencja FIFA) wszystkich meczów Mistrzostw oraz wydaje zgodę na korzystanie do tego celu z sygnału kanałów TVP 1 HD, TVP 2 HD oraz TVP Sport HD

Komentarze (1 - 4 z 4)

Patologia Obywatelska to najbardziej złodziejska formacja w dziejach III RP . Z samego tylko VAT-u rozkradli 262 miliardy złotych w ciągu 8 lat rządzenia . Działo się to głównie za przyswoleniem Ryżego , polityka niemieckiego , który wykonywał dyrektywy Berlina i którego Merklowa w nagrodę uczyniła krulem Europy !
 14  
Te wasze posty coraz bardziej przypominają wpisy sekty. Co się rodzi w waszych głowach. Czas udać się do lekarza.
 17  
Pisowski tłuku, podszywaczu, VAT płacą obywatele i to oni oszukują, a nie rząd. Rząd otrzymuje VAT, zatem nie może sam go ukraść :P
Tadeusz z Torunia popierający dojną zmianę i bezdomnych z samochodami 16.04.2018 (12:23:42)
 1  
Widać od razu że podszywający się pod @tati to elektorat socjalny pis z wyksztqłceniem ledwo podstawowym.
Nie wspominam tu nawet o samodzielnym myśleniu którego im brakuje, bo gdy się czyta takiego delilwenta ma się wrażenie że ogląga się powtórkę wiadomości o 19:30, ale o błędach ortograficznych.
Cóż jaki elektorat, taka władza.
 0