Łukasz Szewczyk15.04.2018 (11:16)26 komentarzy

Rozrywkowa wiosna w Telewizji WP. Kabarety, królowie kiczu, religie i sekty

W kwietniowej ramówce Telewizji WP pojawi się kilka nowości.
WP TV
Od 26 kwietnia 2018 roku Telewizja WP rozpocznie emisję serii "Scjentologia - religia czy sekta?" (czwartki o godz. 21.00). Tom Cruise, Nicole Kidman, John Travolta czy Patrick Swayze - brzmi znajomo? Ich wszystkich łączy Kościół Scjentologiczny. Jednak czym tak naprawdę jest scjentologia? Pełnoprawnym ruchem religijnym, a może niebezpieczną organizacją? "Scjentologia - religia czy sekta?" to cykl dokumentalny, którego gospodarzem jest znana wszystkim artystka i aktorka Leah Remini, która opuściła tę sektę w 2013 roku. Każdy odcinek to opowieść Remini oraz byłych scjentologów, opisujących niewiarygodne praktyki tego Kościoła.
Kolejna propozycja to "Królowie kiczu" (w niedziele o godz. 22.00, od 29 kwietnia) - program, w którym ubiór oraz makijaż uczestników potrafi być czasami tak szokujący, że ich rodziny i przyjaciele wstydzą się pokazywać z nimi na mieście. Dla naszych specjalistów nie jest to jednak żaden problem! Z pomocą przyjdą Melisa, Grace i Daniel, którzy zamienią najbrzydsze kaczątko w pięknego łabędzia! Tu potrzebna będzie totalna metamorfoza, a dla naszej doświadczonej załogi nie ma rzeczy niemożliwych.

Z kole 1 maja od godz. 14.00 w Telewizji WP "Majówka z Kabaretem Moralnego Niepokoju". Spodziewać się można szampańskiej zabawy, najlepszych skeczy, genialnej gwiazdorskiej obsady, a przede wszystkim chwili relaksu i odprężenia. Natomiast 3 maja od godz. 14.00 maraton z trzecim sezonem "Ucha Prezesa". Nie zabraknie lubianych i znanych wszystkim twarzy najlepszych polskich aktorów i kabareciarzy. Wystąpią m.in. Robert Górski, Cezary Pazura, Tomasz Kot czy Jolanta Fraszyńska.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Czyli telewizja WPKicz
 7  
@Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Maćku umyj rączki dziecko i nie dotykaj więcej klawiatury, skoro jeszcze nie umiesz z niej korzystać, bo znów coś zepsujesz.
 1  
Patologia Obywatelska to najbardziej złodziejska formacja w dziejach III RP . Z samego tylko VAT-u rozkradli 262 miliardy złotych w ciągu 8 lat rządzenia . Działo się to głównie za przyswoleniem Ryżego , polityka niemieckiego , który wykonywał dyrektywy Berlina i którego Merklowa w nagrodę uczyniła krulem Europy .
 3  
raczej królem Europy
 1  
nie napisałeś gdzie pojedzie Morawiecki ??
 0  
Wpisy o 12:35:25 i 14:06:39 nie są moimi wpisami. To napisał lewacki podszywacz, który wkleja ten sam tekst pod wieloma artykułami i wkleja go dwa razy pod każdym artykułem (oba wpisy zostały wysłane z tego samego IP, co łatwo jest tutaj sprawdzić). Śmiecący podszywacz! Zamieszcza tutaj wpisy nie na temat artykułów i naiwie myśli, że mnie "wykurzy".

Powtórzę po raz pięćset któryś, że to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz tylko podryguje od bolesnej bezradności.

Tyle w temacie.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 15.04.2018 (16:06:32)
 2  
Lewackie przekazy raczej rynku w Polsce nie podbiją
 2  
moderator rządzi
 1  
Przestępcy i Szumowiny znowu obiecują marchewki żeby móc kraść na nagrodach kolejne lata. Przez 8 lat byli na głodzi, a teraz afera za aferą. Miliardy znikają. Tylko w ciągu 2 lat Lichtenstein i 500mln euro, miliony na radyjo, kolejne upadki skoczków, misiaczki wszędzie gdzie się da z milionowymi pensjami, podwyżki podatków aby załatać dziury, milony na bilbordy, na remonty francuskich jachtów, a zarabiają na tym spółki które powstają chwile przed i znikają chwilę po.
 2  
A może tak na temat byście pisali!!
 0