Łukasz Szewczyk16.04.2018 (15:10)brak komentarzy

Polska premiera serialu "Facet od serca" w Kino TV (wideo)

Kino TV rozpoczyna emisję hitowego australijskiego serialu "Facet od serca". Będzie to jednocześnie premiera tej produkcji w Polsce.
"Facet od serca"
Głównym bohaterem serialu "Facet od serca" jest Hugh Knight (Rodger Corser), wschodząca gwiazda kardiochirurgii w Sydney. Jest utalentowany, czarujący, niezawodny i czerpie z życia garściami. Do momentu aż błyskotliwą karierę przerywa mu pewien incydent. Pozbawiony stanowiska Hugh zostaje zmuszony do pracy jako lokalny internista i trafia do rodzinnego miasteczka na prowincji. Hugh szybko przekona się, że trafił do zupełnie innego miejsca niż to, które pamięta z młodości...
"Facet od serca" (oryg. tytuł "The Heart Guy" / "Doctor Doctor") cieszył się dużą popularnością wśród widzów w Australii i w Niemczech. Serial poprawił oglądalność pasma prime time kanału Nine (Nine Network), głównej bezpłatnej telewizji komercyjnej w Australii, wśród wszystkich grup wiekowych i był najchętniej oglądanym nowym serialem dramatycznym stacji Nine Network w 2016 roku. Serial okazał się również hitem niemieckiej stacji Sky, zwiększając trzykrotnie średnią oglądalność pasma prime time stacji wśród widowni z grupy komercyjnej.


Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu "Facet od serca"" we wtorek (17 kwietnia 2018 roku) o godz. 21.00 na antenie Kino TV. Emisja kolejnych premierowych odcinków we wtorki o godz. 21.00.