Łukasz Szewczyk16.04.2018 (15:16)46 komentarzy

Liga hiszpańska przez trzy kolejne sezony w Canal+ i Eleven Sports. Wszystkie mecze tylko w NC+

Eleven Sports oraz Canal+ pozyskały prawa telewizyjne do transmitowania rozgrywek LaLiga Santander na terytorium Polski przez nadchodzące trzy sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywać od sierpnia 2018.
LaLiga w Canal+ i Eleven Sports
Począwszy od sierpnia 2018 roku, aż do końca sezonu 2020/2021, każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. Canal+ i Eleven Sports będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę. Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w Canal+ i Eleven SPorts równolegle. Transmisje będą realizowane w kanałach sportowych nc+ oraz w kanałach Eleven Sports.
W ramach nabytych praw Eleven Sports oraz Canal+ mogą pokazywać także inne programy związane z LaLiga Santander oraz skróty wszystkich ze wszystkich ligowych spotkań hiszpańskiej ekstraklasy.

- Dążymy do tego, żeby doświadczenie z LaLiga, które oferujemy widzom, wykraczało poza meczowe 90 minut; aby byli oni jak najbliżej tych rozgrywek dzięki światowej klasy programom realizowanym w studiu i na stadionach, wywiadom z zawodnikami i magazynom, a także akcjom organizowanym poza anteną - takim jak trwający obecnie konkurs#LaLigaSantanderExperience. Cieszymy się, że pozyskaliśmy prawa do LaLiga na nadchodzące trzy sezony i zapewniamy, że będziemy relacjonować tę jedną z najlepszych europejskich lig na najwyższym poziomie - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eleven Sports w Polsce.

Jednocześnie od nowego sezonu, platforma nc+ będzie jedyną platformą satelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów LaLiga Santander w najbliższych trzech sezonach.

- Bardzo się cieszymy, że mecze hiszpańskiej ekstraklasy ponownie zagoszczą w Canal+. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich kibiców w Polsce. LaLiga Santander to kwintesencja futbolu - słynne kluby, wyjątkowi zawodnicy, niezwykła rywalizacja i wielka pasja. W połączeniu z LOTTO Ekstraklasą, Premier League, wybranymi meczami Bundesligi, NBA, PGE Ekstraligą - najlepszą żużlową ligą świata, cyklem Speedway Grand Prix, rozgrywkami PGNiG Superligi piłki ręcznej, EHF Ligą Mistrzów, Cavaliadą, Pucharem Sześciu Narodów, golfem PGA oraz, od przyszłego sezonu, siatkarską Ligą Mistrzów CEV, czyni to naszą ofertę sportową wyjątkową na rynku pod względem jakości i różnorodności - mówi Manuel Rougeron, Prezes Zarządu nc+.

Komentarze (1 - 10 z 46)

NC+ ROBI WSZYSTKO ŻEBY MIĘĆ KLIENTÓW ALE TO CHYBA IE WYSTARCZY ŻE DO KAŻDEJ LIGI BĘDZIE MIAŁA NIEPEŁNE PRAWA
 25  
Wiedzialem i czulem ze tak bedzie ze la liga bedzie teraz od nowego sezonu zarowno w eleven i jak w c+ . trzeba przyznac ze c+ ma ciekawa oferte jak narazie . bundesliga. la liga.ekstraklapa. i premier league
 32  
Zadna liga nie przebije LM .
 13  
Od niepamiętnych czasów pierwszy (choć połowiczny) sukces Canal+!
jeszcze mogą zawołać... płyniemy!!! ;)
 18  
jedyne co przebije LM to Liga Kobiet
 9  
A gdzie mistrz krytyki canal + za 60 zł itd. Widać że NC+ robi coraz więcej i kupuje smaczne kąski dla kibiców Wraca najlepsza liga europejska plus angielska,niemiecka i polska No nie można narzekać Brawo dla NC+ !!!!!
 9  
noo i to jest konkret news odnośnie nc+. Lewendowski w Realu kluczem do pozyskiwania abonentów, brawo! Lewyyy, Lewyyyyy!!! xD
 14  
NC+ po utracie praw do LM i LE poszło błagać Eleven o sublicencję. Zresztą Elevenowi zawsze było bliżej do NC+. To na pewno nie ostatnie takie podziały między nimi
 1  
Najdroższa opcja z możliwych. Ale i tak 90% kibiców w Polsce obchodzi Ekstraklasa i to walka o nią będzie najciekawsza w najbliższych miesiącach.
Jedyna? - Mój ulubiony kanał! 16.04.2018 (16:20:09)
 7  
"90% kibiców w Polsce obchodzi Ekstraklasa" serio?? buehehhehe nie rób sobie jaj - LM i Serie A a nie jakieś tam polskie podwórko...
 10