Łukasz Szewczyk16.04.2018 (18:31)31

Kolejne prawa podzielone między Canal+ i Eleven Sports. Coraz droższy dostęp do sportu przed TV

Widzowie, którzy chcą obejrzeć wszystkie mecze swojej ulubionej drużyny coraz częściej muszą wykupić kolejne pakiety dodatkowe. Rosnące ceny praw sportowych wymuszają podział praw między nadawcami.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 31)

Coraz drozszy, bo sport to jedyna rzecz, ktora trzyma ludzi przed TV. Nikt noe tryzma tv dla paradokumentów czy reklam
 35  
Dokładnie. Takie derby Mediolanu ogląda pewnie z 50 tys ludzi a paradokument na Polsacie z 3 mln.
 3  
Już dawno olałem wszelkie pakiety sportowe.
Niech się kiszą w sosie własnym.
Kto kogo przetrzyma :)
Ode mnie nie dostaną ani jednego dodatkowego grosza !!!!!
 25  
Jar - spójrz na oglądalność skoków, meczów kadry, LM w TVP. Derby Mediolanu są zakodowane, paradokumenty nie :).
 12  
Już wkrótce żeby mieć gwarancję oglądnięcia wszystkich meczy swojej drużyny trzeba będzie auto sprzedać by mieć dostęp na jeden, góra dwa sezony.
 15  
Exclusive... naiwni i bogaci niech bulą, a zdecydowana większość oleje temat i będzie oglądała paradokumenty za 0 zł. Bawcie się dalej w sporty.
 8  
Specjalnie tak jest robione aby od ludzi wyciągnąć więcej kasy nie podnosząc swojej ceny!!! Łatwiej jest założyć nową platformę i wtedy brać dodatkową kasę
 13  
Abonenci CP muszą dopłacić za LL, PL, Ekstraklasę, ci z nc+ za LM, LE. Nic niezwykłego. Tylu mądrali krzyczy w necie, że konkurencja jest ok, wymusza obniżkę cen i podniesienie jakości. Wiąże się to także z rozdrobnieniem praw do nadawania wydarzeń sportowych i koniecznością posiadania dwóch platform lub większej ilości pakietów w kablówkach. Tak więc nie ma co stękać. Ja jestem zadowolony i jeśli Premier League dalej będzie w Canal+ to zostaje u nich na kolejne trzy lata.
 8  
ale skoki i inne są za darmo,to wy bulicie za bieganie za piłkom.....
 14  
Umówmy się, w lidze hiszpańskiej dla przeważającej części jej sympatyków chodzi o obejrzenie meczów Barcelony i Realu Madryt.
Podział prawi warunki na jakich się dokonał sprawia, że od teraz w każdej kolejce w Eleven zobaczymy albo Barce albo Real - a ich razem tylko el clasico.
Gdy w 1. kolejce Eleven wybierze mecz Barcy, to Canal+ Realu. W 2. kolejce odwrotnie. I tak dalej na przemian. A to dla widzów oznacza znaczne zubożenie, już nie mówiąc o rozgoryczeniu i cieszenie się przez włodarzy Eleven, że zachowują prawą, to oni doskonale sobie sprawę, co to teraz oznacza dla ich widzów, którzy płacili tylko im i otrzymywali za to ZAWSZE mecze Barcy i Realu, a nie albo tych albo tych, jak to ma miejsce po podziale prawa do Bundesligi (ja tu Bayern, to tam Dortmund, nigdy w jednej kolejce mecze jednych i drugich na antenach Eleven)
 6