Łukasz Szewczyk17.04.2018 (11:33)7 komentarzy

Boomerang rozpoczął nadawanie w HD. W maju koniec wersji SD

Od wtorku (17 kwietnia 2018 roku) telewizyjny kanał dla dzieci Boomerang rozpoczął nadawanie w jakości High Definition.
Boomerang HD
Boomerang HD zacznie pojawiać się w ofercie kolejnych operatorów od 17 kwietnia. Proces zmiany formatu zakończy się 7 maja, kiedy nadawanie kanału w jakości SD zostanie wyłączone.
- Zależy nam na tym, aby stale umacniać pozycję Boomeranga na polskim rynku. Fani klasycznych kreskówek powinni się spodziewać kilku nowości, które zostaną wprowadzone na kanale tego lata, w tym przejście na jakość HD.. Jedna rzecz pozostanie bez zmian: cały czas chcemy zapewnić widzom źródło beztroskiej, familijnej rozrywki, której potrzebuje każde dziecko - mówi Matthias Heinze, Vice President Commercial and General Manager Poland w Turnerze.

W ramówce Boomeranga znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak "Nowe Zwariowane Melodie" i "Tom i Jerry Show", a także zupełnie nowe produkcje: "Królikula" czy "Grizzy i lemingi". W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki "Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz" oraz "Pat i świat".

Komentarze (1 - 7 z 7)

Ten kanał się popsuł .Kiedyś fajne kultowe kreskówki puszczali a teraz to badziewie
 11  
jej Boomerang HD
 3  
A w Netii brak Boomerang HD , Cartoon Network HD , Disney HD , Viasat Nature HD , HGTV HD.................................tylko marne SD !
 5  
lubie Boomerang
 6  
W UPC BEDZIE SPECJALNA WERSJA W VHS
 15  
czyli co koniec klasyki ?
 0  
Jakie tam HD. Polskie kanały HD mają tylko w nazwie.
 4