Łukasz Szewczyk17.04.2018 (11:40)19 komentarzy

Radio Zet zmieniło właściciela. Czech Media Invest przejmuje Eurozet

Grupa Lagardère sprzedaje swoje aktywa radiowe w Polsce, Czechach, Rumunii i na Słowacji. Nabywcą spółki Eurozet, nadawcy m.in. Radia Zet i Antyradia, jest Czech Media Invest.
Radio Zet - mikrofon
To pierwsza z serii sprzedaży aktywów Lagardère Active planowanych w strategii ogłoszonej przez Arnaud Lagardère 8 marca 2018 roku.Wartość transakcji wyniosła 73 mln euro. Sprzedawane spółki przyniosły łącznie 56 mln euro skonsolidowanych przychodów w 2017 roku.
Przejęcie wzmocni strategię rozwoju Czech Media Invest w segmencie medialnym, dodając do portfolio silne marki radiowe w Europie Centralnej. Sfinalizowanie transakcji wymaga jeszcze zgody krajowych urzędów regulacyjnych.

W Polsce Lagardère Active jest 100% właścicielem Eurozet sp. z o.o., w skład której wchodzą m.in.: Radio ZET, Antyradio, Meloradio, Chillizet, radiozet.pl, antyradio.pl, radiostacja.pl i planeta.fm.

Czech Media Invest, której współwłaścicielem jest Daniel Kretinsky, to duża czeska spółka medialna. Jest właścicielem czterech dzienników, licznych magazynów prasowych i serwisów internetowych. Posiada również dwie drukarnie i jest liderem dystrybucji książek i prasy (ok. 18 tys. punktów sprzedaży).

Komentarze (1 - 10 z 19)

Bardzo mnie rozwaliło nazwisko współwłaściciela Czech Media Invest.

Daniel Kretinsky - ROTFL :D :D :D

Ale życzę powodzenia, bo słupki "oglądalności" Radiu ZET od dawna spadają i coś trzeba robić.
 11  
Andrzej, Słavek, Iwona wasz czas dobiegł końca.
 9  
" W Polsce Lagardère Active jest 100 % właścicielem Eurozet sp. z o.o., w skład której wchodzą m.in.: Radio ZET, Antyradio, Meloradio, Chillizet, radiozet.pl, antyradio.pl, radiostacja.pl i planeta.fm. "

.... Czechy to kraj 4 razy mniejszy od Polski i ma 4 razy mniejszą liczbę mieszkańców niż Polska. Kto by pomyślał, że kupią takiego giganta jak EUROZET. :)
 14  
PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!
Śmiecący podszywacz lewacki ! Zamieszcza tutaj wpisy nie na temat artykułów i naiwie myśli, że mnie "wykurzy".Powtórzę po raz pięćset któryś, że to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz tylko podryguje od bolesnej bezradności.

Hahahahahaha!!!
Tyle w temacie.

Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem.
Wszystko, co miałem merytorycznego do napisania, zostało przeze mnie napisane wczoraj o 22:05:17 i nie mam nic więcej do dodania.

Tyle w temacie i BEZ ODBIORU, bo więcej do tego artykułu i tak nie zajrzę!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 17.04.2018 (14:01:35)
 11  
Niech przejmują, ZETka nic ciekawego w playliście nie ma do zaoferowania co jak widać. Słuchając ZETki można zasnąć.
https://malopolskie-media.info/playlista/ogolnopolskie/radio-zet.html
 4  
A zachowanie PIS w sprawie senatora Koguta, któremu immunitet obroniono jak nazwać skoro to nie hucpa?
Hipokryzja do sześcianu.
Zanim coś bezmyślnie zacytujesz ze swoich gazetek MYŚL !!!
 3  
Wpis o 14:01:35 nie jest moim wpisem! To napisał obleśny lewacki podszywacz, który posłużył się TAKIM SAMYM nickiem jak mój i napisał NIE NA TEMAT ARTYKUŁU. Wkleja ten sam niemerytoryczny bełkot pod każdym artykułem i myśli, że jest fajny, ale tak naprawdę lewacki podszywacz jest tak bezwartościowy, tak beznadziejny i tak pusty w środku, że nie byłby sobą, gdyby napisał cokolwiek bezbłędnie.

Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!
Po wyrazie "pojawiają" powinien być przecinek.
W języku polskim stawiamy jeden wykrzyknik na końcu zdania, a nie pięć wykrzykników.

Zbędna spacja przed wykrzyknikiem.

Zamieszcza tutaj wpisy nie na temat artykułów i naiwie myśli, że mnie "wykurzy".Powtórzę po raz pięćset któryś, że to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz tylko podryguje od bolesnej bezradności.
A tutaj po kropce kończącej jedno zdanie zabrakło spacji.

Sami widzicie, że lewackiemu podszywaczowi najlepiej wychodzi błaźnienie się i kompromitowanie swoimi błędami. Nie powiem, że moje wpisy zawsze były bezbłędne, bo na pewno i mnie zdarzyło się kiedyś popełnić jakiś błąd czy literówkę, ale zasadnicza różnica jest taka, że u mnie 99% wpisów jest poprawnych językowo, a u lewackiego podszywacza 99% wpisów zawiera jakieś sromotne błędy (najczęściej są to brakujące przecinki, brakujące spacje czy inne takie drobiazgi, które demaskują lewackiego podszywacza).

Podła, nieludzka bestia z tego podszywacza. Chce mnie stąd "wykurzyć", żebym nie wyrażał swoich poglądów, ale na szczęście ta bestia sama się błaźni i kompromituje. Nawet "przewietrzać" takiego lewaka nie trzeba, tylko życzyć mu, żeby się błaźnił i kompromitował jak najczęściej i jak najdłużej, bo jest to dla mnie śmieszne, a śmiech to zdrowie! Hahahahaha!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 17.04.2018 (15:08:35)
 3  
JESTEŚCIE P_O_J_E_B_A_N_I !!!!!!!!!!!!!!!!!
LEWACY, PRAWACY - WSZYSCY JESTEŚCIE SIEBIE WARCI !!!!!!!!!!!
ARTYKUŁ O RADIU ZET, A WY P_I_E_R_D_O_L_I_C_I_E O TEJ C_H_U_J_O_W_E_J POLITYCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE ŻAŁOSNYMI PACANAMI, TEGO JUŻ CZYTAĆ NIE MOŻNA!!!!!!!!
 11  
Może dzięki temu będzie więcej premierowych utworów na antenie, bo obecnie RMF FM i Radio Eska szybciej nabywają prawa.
 5  
Rzygać mi się chce od tych politycznych popłuczyn. Wypad stąd z ta waszą propagandą. W głowach macie nasrane i nawet tutaj musicie te swoje pisowskie propagandy wklejać.
 1