Łukasz Szewczyk17.04.2018 (11:40)19

Radio Zet zmieniło właściciela. Czech Media Invest przejmuje Eurozet

Grupa Lagardère sprzedaje swoje aktywa radiowe w Polsce, Czechach, Rumunii i na Słowacji. Nabywcą spółki Eurozet, nadawcy m.in. Radia Zet i Antyradia, jest Czech Media Invest.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

Będzie nowe,,radio Jozin z Bażin"!?
 2  
ale napisz coś niepoprawnego na czesci rowerowe to zaraz wyrzuca twój komentarz
 2  
" W Polsce Lagardère Active jest 100 % właścicielem Eurozet sp. z o.o., w skład której wchodzą m.in.: Radio ZET, Antyradio, Meloradio, Chillizet, radiozet.pl, antyradio.pl, radiostacja.pl i planeta.fm. "

.... Czechy to kraj 4 razy mniejszy od Polski i ma 4 razy mniejszą liczbę mieszkańców niż Polska. Kto by pomyślał, że kupią takiego giganta jak EUROZET. :)
Takie teksty to są dobre ale na jakimś zadupiu. Mają kasę to kupują.
 3  
JESTEŚCIE P_O_J_E_B_A_N_I !!!!!!!!!!!!!!!!!
LEWACY, PRAWACY - WSZYSCY JESTEŚCIE SIEBIE WARCI !!!!!!!!!!!
ARTYKUŁ O RADIU ZET, A WY P_I_E_R_D_O_L_I_C_I_E O TEJ C_H_U_J_O_W_E_J POLITYCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚCIE ŻAŁOSNYMI PACANAMI, TEGO JUŻ CZYTAĆ NIE MOŻNA!!!!!!!!
Dokładnie aż na usta ciska się powiedzenie "Nowego" z Psów... "Wy wszyscy jesteście po***ni. Was nie można sądzić, was trzeba leczyć"
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
wypierdalać wszyscy z polityką !!! to portal o mediach...dobranoc...
 7  
A wystraczyło zamiast tworzyć meloradio przywrócić lokalne oddziały Planety FM. Mam nadzieję ze nowy właściciel tego dokona.
 2  
Kostka Kwiatkowska jezeli chce ocalić skórę musi wyciągnąć z szafy kozaczki burdelówki bo będzie miała do obróbki na kolanach po same kule z tuzin czeskich niedomytych mikrofonów, chociaż z Żurawiej na pigalak niedaleko to da sobie radę.
 0  
ątpie w to bardzo !!! hahahah
 3  
Może nowy właściciel zrobi porządek bo chyba nigdzie na świecie radiem nie kieruje osoba która leczyła się psychiatrycznie jak to ma miejce w przypadku Chilli Zet a chodzi o Iwonę Kostkę Kwiatkowska.
 1