Łukasz Szewczyk17.04.2018 (12:32)2 komentarze

PPV w Vectrze: Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty od 39,90 zł

W sobotę (21 kwietnia 2018 roku) odbędzie się gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. 8 emocjonujących pojedynków, w tym walkę Tomasza Adamka, obejrzą na żywo także abonenci Vectry. Operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.
Na gali "Polsat Boxing Night: Noc Zemsty", która odbędzie się w Częstochowie, nie zabraknie sportowych emocji. Na ring wróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej − Tomasz Adamek. W walce wieczoru jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Amerykanin Joey Abell, który w ostatnich sześciu walkach odniósł aż pięć zwycięstw. W ringu zobaczymy także innych polskich zawodników, m.in. Mateusza Masternaka, Adama Balskiego i Ewę Brodnicką, która będzie bronić tytułu mistrzyni świata WBO w walce z Kanadyjką Sarah Pucek.
Wszystkie pojedynki pięściarskie wieczoru abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach. W przedsprzedaży, która trwa od 16 kwietnia do soboty piątku 20 kwietnia 39,90 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 21 kwietnia 49,90 zł.

Zakupów można dokonywać telefonicznie, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.

Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 17:45 (studio), o 18:30 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A kiedy VECTRA się obudzi i doda wreszcie kanały sportowe z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD i POLSAT SPORT FIGHT HD !!!!!! ABONENCI VECTRY CZEKAJĄ NA TE KANAŁY !!!!!! Pakiet ,, SPORT NA OSTRO '' uszczuplił się o 2 kanały NSPORT + HD i POLSAT SPORT HD chyba najwyższy czas żeby dodać za te kanały jakieś nowe kanały ABONENCI za pakiet płacą abonament który jest G Ó W N O warty !!!!! PANI WOJTASZKO NAJWYŻSZY CZAS ZAJĄĆ SIĘ TYM PAKIETEM I DODAĆ BRAKUJĄCE KANAŁY Z GRUPY POLSAT TYM BARDZIEJ ŻE POLSAT NABYŁ LIGĘ MISTRZÓW I EUROPY !!!!!!
 2  
facet co z tego? najlepsze mecze LM i LE mają być transmitowane na nowo powstających specjalnych kanałach premium które to raczej 2zł kosztować nie będą, wygoogluj i poczytaj troszke o tym. pozdroo łokieto ;]
 1