Łukasz Szewczyk17.04.2018 (12:48)brak komentarzy

Majowy Sens z królową Elżbietą II na okładce i zniżkami na warsztaty

We wtorek (17 kwietnia 2018 roku) na rynku ukazało się majowe wydanie miesięcznika "Sens" (Wydawnictwo Zwierciadło Sp. z o.o.)
Sens - nr 5/2018
Bohaterką okładki jest Elżbieta II - jedna z najbardziej fascynujących kobiet naszych czasów. Uwielbiana jako królowa, zdradzana jako kobieta.
W temacie numeru redakcja podpowiada, co mówi o nas nasze ciało - oddech, postawa i choroba. Coach Aneta Pietrzak opowie o dobrej atmosferze w pracy, a psychoterapeuta Tomasz Srebnicki doradzi, czy zawsze warto przepraszać.

Ponadto, jak być szczęśliwym niezależnie od okoliczności, a także szybkie i proste sposoby na większą harmonię w życiu codziennym. Z kolei w kolejnej odsłonie "Szkoły SENSu" Katarzyna Miller radzi: "Przestań się starać". W wydaniu także zbiór przydatnych porad w kwestiach sercowych oraz informator o warsztatach rozwojowych na lato.

Majowe wydanie miesięcznika Sens (nr 5/2018) dostępne jest w cenie 13,99 zł. W wydaniu 40 proc. rabatu na warsztaty "Zrelaksowana mama"

Sprzedaż wydania wsparta jest kampanią w miesięczniku "Zwierciadło", portalu onet.pl, zwierciadlo.pl, FB SENS, FB Zwierciadło.pl., oraz portalu miasto dzieci.pl