Łukasz Szewczyk17.04.2018 (12:59)5

TV Puls zorganizuje koncert disco-polo z kabaretami. Na scenie Sławomir, Cleo, Boys, Weekend

W czerwcu odbędzie się "Wielka zabawa TV Puls" z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem czy też Kabaret Rak. Emisja na antenie TV Puls.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Hopa-siup, disco-polo, narodek zagłosuje tak, jak pisy wolo. Qooltura z wyższej półki.
 11  
Jako wyznawca PiS ostrzegam was: słuchanie innych stacji niż państwowe jest grzechem. PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!
Śmiecący podszywacz lewacki ! Zamieszcza tutaj wpisy nie na temat artykułów i naiwie myśli, że mnie "wykurzy".Powtórzę po raz pięćset któryś, że to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz tylko podryguje od bolesnej bezradności.
Hahahahahaha!!!
Tyle w temacie.
Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem.
Wszystko, co miałem merytorycznego do napisania i nie mam nic więcej do dodania.
Tyle w temacie i BEZ ODBIORU, bo więcej do tego artykułu i tak nie zajrzę!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 17.04.2018 (14:04:08)
 8  
Wpis o 14:04:08 nie jest moim wpisem! To napisał obleśny lewacki podszywacz, który posłużył się TAKIM SAMYM nickiem jak mój. Lewacki podszywacz jest tak bezwartościowy, tak beznadziejny i tak pusty w środku, że nie byłby sobą, gdyby napisał cokolwiek bezbłędnie.

Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!
Po wyrazie "pojawiają" powinien być przecinek.
W języku polskim stawiamy jeden wykrzyknik na końcu zdania, a nie pięć wykrzykników.

Zbędna spacja przed wykrzyknikiem.

Zamieszcza tutaj wpisy nie na temat artykułów i naiwie myśli, że mnie "wykurzy".Powtórzę po raz pięćset któryś, że to ja triumfuję i trwam, a lewacki podszywacz tylko podryguje od bolesnej bezradności.
A tutaj po kropce kończącej jedno zdanie zabrakło spacji.

Sami widzicie, że lewackiemu podszywaczowi najlepiej wychodzi błaźnienie się i kompromitowanie swoimi błędami. Nie powiem, że moje wpisy zawsze były bezbłędne, bo na pewno i mnie zdarzyło się kiedyś popełnić jakiś błąd czy literówkę, ale zasadnicza różnica jest taka, że u mnie 99% wpisów jest poprawnych językowo, a u lewackiego podszywacza 99% wpisów zawiera jakieś sromotne błędy (najczęściej są to brakujące przecinki, brakujące spacje czy inne takie drobiazgi, które demaskują lewackiego podszywacza).

Podła, nieludzka bestia z tego podszywacza. Chce mnie stąd "wykurzyć", żebym nie wyrażał swoich poglądów, ale na szczęście ta bestia sama się błaźni i kompromituje. I niech to robi jak najczęściej i jak najdłużej, bo jest to dla mnie śmieszne, a śmiech to zdrowie!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 17.04.2018 (14:37:03)
 12  
Puls najwyrazniej też schodzi na psy ...
 4  
To już oficjalnie wiadomo jaki rodzaj muzyki nagrywa Cleo
 3