Łukasz Szewczyk19.04.2018 (12:58)1 komentarz

"Dobre chwile" - nowy magazyn dziennika Fakt. Zastąpi "Fakt Gwiazdy"

W piątek (20 kwietnia 2018 roku) ukaże się pierwszy numer magazynu "Dobre Chwile". Będzie to 32-stronicowy tygodnik dla kobiet, który w piątki będzie dołączany do gazety codziennej Fakt.
Magazyn "Dobre Chwile" zastąpi "Fakt Gwiazdy" - nowy tygodnik będzie zróżnicowany tematycznie i będzie miał formułę magazynową. "Dobre Chwile" jest magazynem kobiecym, który będzie przyciągać praktycznymi poradami oraz prawdziwymi historiami. W "Dobrych Chwilach" pojawią się także historie z życia znanych ludzi. Część poradnicza będzie zawierać konkretne tematy związane ze zdrowiem i zdrowym odżywianiem, dbaniem o siebie, domem oraz finansami osobistymi.
- Nasz piątkowy magazyn dla kobiet sprzedawany wraz z Faktem jest najpopularniejszym dodatkiem kobiecym w Polsce. Mamy nadzieję, że "Dobre Chwile" będą godnym następcą "Faktu Gwiazdy", a zupełnie nowa formuła oraz wyższa jakość wydawnicza przyciągnie do Faktu nowe czytelniczki - mówi Marcin Biegluk, dyrektor generalny portfolio prasowego Grupy Onet-RAS Polska.

Na łamach magazynu "Dobre Chwile" pojawią się następujące sekcje tematyczne: Gwiazda Numeru, Sława zniszczyła im życie, Ulubione seriale oraz aktorzy, Taka miłość się nie zdarza, Królewskie dwory, Twoje zdrowie, Najlepsza kuchnia, Zawsze piękna, Dom i rodzina oraz Twoje prawa i pieniądze.

W pierwszym numerze magazynu "Dobre Chwile" zostanie opublikowany obszerny artykuł o Annie Dymnej, o aktorstwie, miłości i najważniejszych mężczyznach w jej życiu oraz pracy w fundacji. W najnowszym wydaniu pojawi się także wzruszająca historia nieznanej miłości księżnej Diany. W części poradniczej dodatku "Dobre Chwile" będzie można poznać praktyczne porady zdrowotne związane ze zdrową skórą i włosami. W części Twoje prawa i pieniądze zostanie poruszony temat radzenia sobie z długami oraz zapobiegania kłopotom z zadłużeniem.

Pierwszy numer "Dobrych Chwil" w ukaże się z Faktem w nakładzie 435 tys. egzemplarzy będzie dostępny w sprzedaży w każdy piątek w cenie 2,50 zł.

Magazyn będzie wspierany kampanią promocyjną w telewizji ogólnopolskiej, radiu i mediach Grupy Onet-RAS Polska oraz dodatkową ekspozycją w punktach sprzedaży prasy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Fakt" jest zbyt stronniczym dziennikiem aby mnie przekonał do zakupu jakiegokolwiek dodatku!
 1