Łukasz Szewczyk20.04.2018 (20:00)12 komentarzy

NC+ z nową umową na dystrybucję kanałów BBC

Portfolio kanałów tematycznych BBC na satelitarnej platformie nc+ będzie dostępne przez kolejne 4 lata.
nc+
BBC Studios Polska oraz nc+ zakomunikowały, że ich umowa na dystrybucję kanałów tematycznych BBC S na platformie nc+ została przedłużona na kolejne 4 lata. Dzięki temu abonenci operatora będą nadal mieli dostęp do kanałów z portfolio nadawcy.
Portfolio kanałów tematycznych BBC Studios (do 1 kwietnia 2018 r. BBC Worldwide) już od wielu lat dostępne jest dla widzów nc+. Oferta zawiera sześć kanałów tematycznych:
BBC Brit - inteligentne i zabawne programy dokumentalne adresowane przede wszystkim do mężczyzn
BBC Earth - najwyższej jakości programy popularnonaukowe i przyrodnicze, takie jak "Planeta Ziemia II", czy "Błękitna Planeta II"
BBC Lifestyle- kanał rozrywkowy skierowany głównie do damskiej widowni, gdzie nie brakuje inspirujących programów na temat żywienia, urody, mody czy wnętrz
BBC HD na którym widzowie bez obawy o przerwy reklamowe mogą oglądać najpopularniejsze brytyjskie seriale, takie jak "Sherlock", "Luther" czy "SS-GB"
CBeebies dla przedszkolaków
BBC World News

- NC+ jest naszym partnerem od wielu lat i cieszę się, że współpraca może być kontynuowana z korzyścią dla widzów, którzy doceniają wysokie standardy produkcji BBC. Każdy z naszych kanałów dostępnych na platformie z roku na rok powiększał grono odbiorców i jestem przekonany, że trend ten utrzyma się w kolejnych latach - mówi Jacek Koskowski, GM & VP BBC Studios Polska.

- Kanały BBC, które posiadamy w ofercie znacząco wzbogacają naszą szeroką ofertę programową, z korzyścią dla naszych widzów, którzy wysoko cenią emitowane tam treści - dodajemEdyta Sadowska, dyrektor pionu programowego platformy nc+.

Wśród wyczekiwanych premier na kanałach BBC w kwietniu i maju znajdą się, między innymi "Piękne cywilizacje" w BBC Earth. Jest to seria dokumentalna poświęcona arcydziełom historii sztuki oraz odwiecznemu pragnieniu ludzkości - potrzebie obcowania z pięknem. Przyjrzymy się w niej niesamowitej skali kompleksu świątyń Angkor w Kambodży, imponujących rozmiarów Terakotowej Armii pierwszego chińskiego cesarza, przepięknej bizantyjskiej mozaice w Rawennie i pełnym misternych detali freskom stworzonym przez Michała Anioła w Bazylice św. Piotra w Watykanie.

Na kanale BBC HD gwiazdy Hollywood Tim Roth i Samantha Morton wystąpią w pełnym napięcia dramacie "Rillington Place", opartym na prawdziwej historii seryjnego zabójcy Johna Christie. W BBC Brit zadebiutuje trzyczęściowy program dokumentalny "Zbrodnie z miłości i nienawiści", którego twórcy przyglądają się przestępstwom motywowanym nienawiścią oraz uprzedzeniami rasowymi. Na BBC Lifestyle, w serii "Niezwykłe hotele bez tajemnic", widzowie będą mogli podziwiać najbardziej niezwykłe hotele na świecie, wyróżniające się położeniem, klimatem lub architekturą. Zobaczą także pracę personelu, który chce zapewnić swoim gościom niezapomniany pobyt.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Szczerze? Tych kanałów mogłoby w ogóle nie być #nieoglądam #nieinteresuje
 32  
Bardzo fajne kanały :) Kolega wyzej pewnie Świat wg Kiepskich preferuje. A szkoda :P
 29  
Bardzo dobrze - tylko kiedy BBC News w HD ??!!??
 18  
BBC News HD jest skierowane tylko na krajowy rynek brytyjski, więc u nas marne szanse. Co innego BBC World News HD, przydałby się u nas.
Szkoda, że kanały BBC nie mają napisów i są przerywane reklamami co 10 minut. Przez to nie nadają się do oglądania :-( Gdzie można obejrzeć "Doktora Who" z napisami i bez reklam?
 3  
jakby NC+ chciało pokazać pazurki to niech załatwi prawa do emisji kanałów BBC ONE, TWO i td... ja wiem że te kanały są nadawane w wiązce na UK i Irlandię ale nie ma większego problemu żeby zrobić dosył dla NC+. Przez ostatnie parę lat przyjeżdża rodzina z UK wśród nich są obywatele UK i dziwią się że nie mogą oglądać w naszym kraju tych kanałów a jak pokazałem Im BBC HD czy Brit to są deko zawiedzeni ofertą.
 5  
kanały BBC jednymi z nielicznych, które oglądam codziennie. Są rewelacyjne.
ps. Doktora Who akurat nie lubię i to bardzo
 4  
BBC dostarcza bardzo ciekawe i wartościowe kanały, dobrze że kilka lat temu dostrzegli Polskę na mapie swoich kluczowych inwestycji o dzięki temu mamy pakiet ich kanałów tematycznych. Z pewnością by mi tych kanałów brakowało w nc+, dlatego dobrze, że przedłużyli umowę.
 5  
Bardzo fajne kanały reklamowe,przerywane programami.
 7  
Bardzo fajne kanały reklamowe,przerywane programami.
BBC News HD jest skierowane tylko na krajowy rynek brytyjski, więc u nas marne szanse. Co innego BBC World News HD, przydałby się u nas.
Szkoda, że kanały BBC nie mają napisów i są przerywane reklamami co 10 minut. Przez to nie nadają się do oglądania :-( Gdzie można obejrzeć "Doktora Who" z napisami i bez reklam?
BBC HD to przecież jest kanał bez reklam, reszta kanalow ma reklamy ale BBC HD nie ma ich.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 21 kwietnia 2018 o 9:41:08 przez sebastian.izdebski).
 7  
Podobno TVP jest jak BBC (a przynajmniej tak się chwalą w TVP), to dlaczego prawie nikt TVP nie ogląda? hehe
 4