Łukasz Szewczyk23.04.2018 (11:39)14 komentarzy

Puchar Anglii przez kolejne trzy sezony tylko w Eleven Sports

ELEVEN SPORTS przedłużył umowę z IMG na pokazywanie w Polsce The Emirates FA Cup na wyłączność w nachodzących trzech sezonach.
The Emirates FA Cup w ELEVEN SPORTS
ELEVEN SPORTS transmituje Puchar Anglii w Polsce od 2015 roku. Nabycie praw na kolejne 3 lata oznacza, że stacja będzie pokazywać mecze tych rozgrywek do końca sezonu 2020/21.
- FA Cup stanowi ważny element naszego mocnego i zróżnicowanego portfolio praw - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce. - Dobra piłka nożna cieszy się ogromną popularnością wśród polskich kibiców, a Puchar Anglii oznacza dużo emocjonującego futbolu na najwyższym poziomie oraz doskonałe uzupełnienie oferty rozgrywek czołowych europejskich lig. - dodaje.

W ostatnich miesiącach ELEVEN SPORTS zakupił prawa na kolejne sezony do włoskiej Serie A TIM, hiszpańskiej LaLiga Santander oraz do wyścigów Formula 1. Ponadto, stacja posiada w swojej ofercie między innymi mecze niemieckiej Bundesligi, francuskiej Ligue 1 Conforama oraz zawody MMA, Nice 1. Ligi Żużlowej i Speedway Great Britain Premiership.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Czy bedzie na wylacznosc tego nikt nie moze byc pewny. Juz raz zrobili abonentow w bambuko.
 22  
Puchary to nie liga
 3  
Tylko nie dzielta się prawami z cyfra+

Barcelonia i Rear już podzielone z cyfra+
 2  
Kolejne prawa Premium w najlepszych kanałach sportowych w Polsce tym razem już na wyłączność i jedynie tylko za 15 zł!! Za kilka miesięcy, być może tygodni, okaże się, że Premier League zagości w Eleven od 2019!
 12  
A później "tylko w eleven i canal + sport"...
 12  
Wykupiliśmy pakiet Eleven płacąc niemałe pieniądze właściwie tylko dla Bayernu i Lewandowskiego - a tu taka niemiła niespodzianka, okazało się że mecze Bayernu wykupił Canal Plus i na Elevenach w soboty o 15:30 są transmisje ale... innych meczów Bundesligi.
 7  
Ja się pytam gdzie Eleven 4 w Multimedia?
 6  
Canal+ to bierze w ogóle udział w jakichś przetargach ?
 3  
Kiedy Eleven 4 zaswieci w cyfrowym polsacie?
 0  
Taka ciekawostka. Eleven 3 i 4 w play w usłudze play now masz wliczony w abonamencie.
 0