Łukasz Szewczyk24.04.2018 (13:55)49 komentarzy

Strefa ABO w TVP VOD. Prapremiery TVP i treści BBC za darmo dla płacących abonament RTV

Internetowa platforma TVP VOD została wzbogacona o nową ofertę subskrypcyjną Telewizji Polskiej - Strefę ABO (strefa Abonenta). Katalog TVP VOD został rozbudowany o treści Premium, produkowane lub dystrybuowane przez BBC Studios, ale też o inne produkcje polskie i zagraniczne.
TVP VOD
Dzięki porozumieniu z BBC Studios użytkownicy TVP VOD będą mieli dostęp do 700 godzin różnych gatunkowo materiałów, m.in. seriali obyczajowych i komediowych, filmów fabularnych i dokumentalnych, w tym dokumentów muzycznych oraz dokumentalnych serii przyrodniczych. W pierwszej odsłonie serwisu pojawiło się 150 godzin filmów i seriali. Nowe tytuły będą publikowane co kwartał, a najbliższe pojawią się już w lipcu.
- Nasze VOD jest w tej chwili najczęściej oglądanym serwisem internetowym na żądanie w Polsce. Mamy seriale, filmy ale i serwisy sportowe, a zwłaszcza transmisje sportowe. I mamy ich rekordowo dużo. Spodziewamy się dwukrotnego zwiększenia liczby jednoczesnych transmisji w czasie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Dzięki strefie ABO budujemy też silniejszą więź z widzami. Dostęp do niej mają nie tylko płacący abonament, ale również osoby z niego zwolnione, na przykład osoby starsze i niepełnosprawne. To pozwala im oglądać wszystkie treści za darmo. Pozostali widzowie VOD mają dostęp do Strefy ABO za niewielką opłatą - mówi Maciej Stanecki, członek zarządu TVP.

Wśród już dostępnych na platformie treści znajdują się, m. in.: "Burton i Taylor ze świetną rolą Heleny Bonham Carter w roli Elizabeth Taylor; "Ostatni posterunek" ("Last post") - serial mający swoją polską premierę na platformie TVP VOD oraz takie klasyki jak "Allo, Allo!", "Wojna i pokój", "Duma i uprzedzenie" czy brytyjski "Dom z kart" ("House of Cards" z 1990 roku). Pierwsze odcinki wybranych tytułów zostaną udostępnione do obejrzenia za darmo.

- Liczymy na to, że nasi najwierniejsi widzowie będą nas oglądać również w Internecie. Płacąc abonament gwarantują realizację misji publicznej i zostaną przez nas docenieni przez dostęp do bogatej treści Premium. Przygotowaliśmy kilkaset pozycji na start serwisu, a będzie ich regularnie przybywać. Duży nacisk kładziemy też na tematyczne zróżnicowanie naszej oferty. To ważne, ponieważ prawie 60% użytkowników VOD stanowią ludzie młodzi, do 34 roku życia. Chcemy dać im to, co ich interesuje - dodaje Maciej Stanecki.

Oprócz kultowych pozycji i nowości z katalogu BBC Studios w strefie ABO można oglądać kilkadziesiąt produkcji z całego świata:
• prapremiery kilkunastu emitowanych seriali TVP takich jak m.in.: "M jak miłość", "Korona królów", "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz" czy "Wojenne dziewczyny";
• całe sezony seriali zagranicznych takich jak m.in.: brytyjski "Riviera", francuski "Kontakt" czy japoński "Grupa specjalna Kryzys";
• filmy fabularne polskie i zagraniczne, takie jak m.in.: "Córki dancingu", "Demon", "Królewicz olch" czy "Czarny kot bały kot", "Ostatnie metro", "Skradzione pocałunki";
• filmy i serie dokumentalne, takie jak m.in.: "Ostatni w Aleppo", "Obcy w raju", "Odyseja filmowa", "Legendy rocka", "Gwiazdy kina";
• animowane seriale dla dzieci: francusko-belgijsko-luxembuski "Ernest i Celestyna" oraz polskie "Agi Bagi" i "Żubr Pompik";
• opery


Dostęp do Strefy ABO w TVP VOD dla płatników abonamentu RTV i osób ustawowo zwolnionych z jego płacenia, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Bezpłatny dostęp do ulubionych treści można uzyskać aktywując konto TVP (na stronach: tvp.pl lub vod.tvp.pl) numerem identyfikacyjnym abonenta. Pozostali widzowie mogą skorzystać z oferty przez 14 dni bez opłat, a następnie kontynuować subskrypcję za 9,99 zł/ 30 dni.

Komentarze (1 - 10 z 49)

Bardzo dobry pomysł. Tak się docenia ludzi płacących obowiązkowy abonament i tak się im dziękuje.

Oczywiście za chwilę pojawią się tutaj krytyczne komentarze, ale te komentarze będą pisali ci, którzy abonamentu nie płacą, więc nie ma sensu takimi komentarzami się przejmować i traktować je poważnie.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 24.04.2018 (14:18:17)
 15  
BBC jest synonimem lewactwa. Chyba najbardziej lewacki nadawca publiczny w Europie. Dziwię się, że nasza konserwatywna, niezłomna, elitarna, patriotyczna i katolicka telewizja narodowa nie brzydzi się propagować seriale i inne treści z BBC. Wstyd, wstyd, wstyd.
 13  
Płacę rzetelnie od lat abonament, tylko dlatego, że jest tak ustalone prawo. TVP VOD - Napiszę tylko: Dziękuję, ale nie. TVP jest szkodliwa jak inne, Nie ma w Polsce prawdziwej telewizji. Prawdziwa TV publiczna jest bezstronna!
 2  
Jestem lewakiem i oglondam tylko tvn. Czasami uciekam ze szkoły bo tam uczom jakiś pierduł i pszychodzę do domu i włonczam tvn i oglondam lewackie programy edukacyjne (Szpital, Szkołę, 19+ i inne takie). Mojm zdaniem z tych programuw można się wiencej dowiedzeić niż ze szkoły, ktura jest gupia i niczego ciekawego nie uczy.
 20  
Jestem lewakiem i oglondam tylko tvn. Czasami uciekam ze szkoły bo tam uczom jakiś pierduł i pszychodzę do domu i włonczam tvn i oglondam lewackie programy edukacyjne (Szpital, Szkołę, 19+ i inne takie). Mojm zdaniem z tych programuw można się wiencej dowiedzeić niż ze szkoły, ktura jest gupia i niczego ciekawego nie uczy.
Jaka śmieszna, nieudolna podróbka :D Jakiś pisiek chciał się poPiSać, ale mu nie wyszło :D :D :D
 9  
Dobrze że dla płacących abonament jest coś. Brawo TVP
 7  
Bardzo dobry pomysł. Tak się docenia ludzi płacących obowiązkowy abonament i tak się im dziękuje.

Oczywiście za chwilę pojawią się tutaj krytyczne komentarze, ale te komentarze będą pisali ci, którzy abonamentu nie płacą, więc nie ma sensu takimi komentarzami się przejmować i traktować je poważnie.
To nie jest oczywiście mój wpis, a jedynie podrygiwania lewackiego, obleśnego podszywacza. Każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że niepoprawne jest pisanie z podwójnym odstępem w tekście.
Ponadto lewacki podszywacz nie umie deklinacji na poziomie III klasy podstawówki i tylko się błaźni. Nie umie odmienić zaimka i zamiast w dopełniaczu używa go w bierniku. Każdy inteligentny czytelnik wie, że powinno się poprawnie napisać "traktować ich".Ale co mi tam! Lewacki podszywacz tylko się błaźni, a ja trwam i będę trwał. I nie dam się stąd wykurzyć.
Hahahahaha.
Tyle w temacie.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 24.04.2018 (15:18:31)
 1  
Wpisy o 14:18:17 i 15:18:31 nie są moimi wpisami. To napisał lewacki podszywacz, którym się brzydzę i najchętniej bym go "przewietrzył".
Hahahahaha, zabawnie jest czytać wpisy ze swoim nickiem, które zostały wysłane wtedy, kiedy mnie nie było przed laptopem. Otóż wyjaśniam inteligentnym czytelnikom, że miałem dzisiaj remanent w hurtowni i cały dzień byłem zajęty (nawet Krycha z Wałbrzycha może to potwierdzić i mam nadzieję, że potwierdzi). Dopiero przed chwilą skończyłem i od razu wszedłem na Media2, a tutaj niespodzianka - dwa wpisy lewackiego podszywacza! Hahahahaha, aż będę się tarzał pod stołem ze śmiechu!

Ja tutaj triumfuję i trwam, nie dam się stąd "wykurzyć" (przypominam, że "wykurzyć" piszemy w cudzysłowiu, a nie bez cudzysłowia).

Tyle w temacie, a lewacy leżą i podrygują od bolesnej bezradności.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 24.04.2018 (15:30:15)
 3  
a lewacy leżą i podrygują od bolesnej bezradności.
podobnie jak i ty
 1  
a se tak pisze takie głupoty a co a nie wolno mi bo se naoglądłem tych PObrukowych tvenów i POlszmatów
 4