Łukasz Szewczyk24.04.2018 (13:55)49

Strefa ABO w TVP VOD. Prapremiery TVP i treści BBC za darmo dla płacących abonament RTV

Internetowa platforma TVP VOD została wzbogacona o nową ofertę subskrypcyjną Telewizji Polskiej - Strefę ABO (strefa Abonenta). Katalog TVP VOD został rozbudowany o treści Premium, produkowane lub dystrybuowane przez BBC Studios, ale też o inne produkcje polskie i zagraniczne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 49)

Ale jaja ale jaka są
 1  
Jaja jak moherowe berety i nikt mi nie zabroni pisać takich głupot bo tvn z POlszmatą naoglądałem się i mi tak rozum sformatował że teraz pisze tu takie bzdury. Nie dam się z tąd wykużyć.
 5  
BBC, ale mi treści w nagrodę dla płacących... Koń by się uśmiał.
 2  
Trwam, trwam, trwam. Trwam i będę trwał. Trwam żeby być i jestem żeby trwać. Jestem i podryguję, bo trwam i chcę trwać na wieki wieków amen, buuuuuuuuhhahahahahahhaha!!!!!!!!!!
 2  
Powyższy wpis nie jest moim wpisem. To napisał prawacki podszywacz z sekty. Poprzedni wpis był mój i poprzedni od tego poprzedniego też był mój, ale wpis o 17:44:17 już mój nie jest. Chociaż poprzedni od tego jeszcze poprzedniejszego był mój.

Jakie to jest żałosne. Sekta uważa się niby za inteligencję (konserwatywną inteligencję :D), a patrząc na poziom wpisu prawackiego podszywacza wcale tej inteligencji nie widać :D :D :D Dureń i tuman w jednej osobie :D :D :D

Tyle w temacie, jak mawiają w PiSdzielskiej sekcie :D :D :D
 1  
TVP czy ktoś chce czy nie ma pokaźną bazę danych filmów, seriali, programów dokumentalno-przyrodniczych.
 1  
Płacę abonament i jestem zqarejestrowany na VOD TVP. Niestety, chciałem obejrzeć 40-latka i bardzo się zdziwiłem, że serial jest przerywany REKLAMAMI !!!
 1  
Jak nie lubię ekipy dobrej zmiany, tak napiszę - brawo TVP! Konkurencja krajowa (player.pl, vod, Ipla) mają czego się bać, co potwierdzają dane, a za 9,99 zł to naprawdę oferta VOD.tvp.pl robi wrażenie (pal licho to "lewackie" BBC, ale przedpremiery hitów TVP w modelu svod opylają się bardziej niż w tvod! I to jak!
 2  
bit.ly/2qQi4kv
 1  
Lewaków trzeba przewietrzać i to nie ulega wątpliwości. Na szczęście już praktycznie wszystkich przewietrzono z TVP, teraz jeszcze przewietrzyć ich z internetu i w komentarzach na portalach nareszcie zapanuje wysoki poziom wypowiedzi. Zostaną tylko nasze jedynie słuszne opinie, a znikną te jadowite komentarze pod adresem wyznawców jedynie słusznej partii rządzącej.
jonhyB - ten najprawdziwszy 24.04.2018 (20:31:30)
 3