Łukasz Szewczyk25.04.2018 (11:14)11 komentarzy

Polsat Viasat Nature HD i Boomerang HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej, powiększa listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Łącznie w ofercie operatora znajdują się już 122 kanały HD.
Polsat Viasat Nature HD i Boomerang HD w UPC Polska
Od środy (25 kwietnia 2018 roku) abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do kanału Polsat Viasat Nature HD. Stacja zastąpiła wersję SD w ofercie operatora. Kanał dostępny jest na pozycjach numer 395 (MediaBox) i 319 (Horizon/Kaon) i wchodzi w skład pakietu Max.
Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Poznają też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska.

Także dziś abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do Boomerang HD. Stacja zastąpiła wersję SD w ofercie operatora. Kanał dostępny jest na pozycjach numer 675 (MediaBox) i 612 (Horizon/Kaon) i wchodzi w skład pakietu Max.


Boomerang to dziecięcy kanał telewizyjny, w ramówce którego znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak "Nowe Zwariowane Melodie" i "Tom i Jerry Show", a także zupełnie nowe produkcje: "Królikula" czy "Grizzy i lemingi". W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki "Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz" oraz "Pat i świat".

Komentarze (1 - 10 z 11)

i bardzo dobrze, oby tak dalej
 2  
A kiedy w Netii dojdzie do podmiany wersji SD na HD tych i innych kanałów ?
 1  
MYSLALEM JAK TO W UPC TRZEBA BEDZIE CZEKAC DO 2030 A TU NIESPODZIANKA,,,,TERAZ TYLKO POLSAT DOKU HD,,,H 2 HD,,AMC HD,,VIASAT EPIC HD
 17  
A taka Toya po cichutku od kwietnia już ma 125 kanałów HD i przescignęła "lidera".
 12  
"Lider" to tylko z nazwy niestety...
W niczym nie jest lepszy ani szybszy...
UPC nie zależy na realnym liderowaniu. Mają wystarczająco dużo abonentów i liczą że ciemny lud z nimi pozostanie. A na pozyskanie nowych nie mają argumentów bo konkurencja nie śpi tylko działa...

https://media2.pl/media/150113-Czwarty-kanal-Eleven-Sports-zwieksza-zasieg-w-kablu.html
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 25 kwietnia 2018 o 13:05:59 przez jacek.grom).
 11  
Yes!!!Yes!!!Yes!!!
 3  
A gdzie nowe kanały? Czekam od lat ....
 16  
CZEKAMY NA POLSAT VIASAT NATURE HD I BOOMERANG HD W EAST&WEST :) !!!!!!!!
 0  
Obserwując twoje marudzenie/żale, że brakuje tych programów w ofercie UPC proponuję specjalny pakiet tych kanałów w HD za 1 zł dla takiego barana jak TY i wyłączenie wszystkich innych kanałów abyś mógł cieszyć się tylko tym na czym najbardziej ci zależy, nie pozdrawiam głąbie !!!
 1  
przecież te kanały właczyły wersje HD lub tylko na nie przeszły o ile pamiętam
A GDZIE NOWE KANAŁY
ile jeszcze mamy czekać dodajcie prawdziwe nowości a nie odgrzewane kotlety....
 7