Łukasz Szewczyk25.04.2018 (11:14)11 komentarzy

Polsat Viasat Nature HD i Boomerang HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej, powiększa listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Łącznie w ofercie operatora znajdują się już 122 kanały HD.
Siedziba UPC
Od środy (25 kwietnia 2018 roku) abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do kanału Polsat Viasat Nature HD. Stacja zastąpiła wersję SD w ofercie operatora. Kanał dostępny jest na pozycjach numer 395 (MediaBox) i 319 (Horizon/Kaon) i wchodzi w skład pakietu Max.
Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Poznają też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska.

Także dziś abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska zyskali dostęp do Boomerang HD. Stacja zastąpiła wersję SD w ofercie operatora. Kanał dostępny jest na pozycjach numer 675 (MediaBox) i 612 (Horizon/Kaon) i wchodzi w skład pakietu Max.


Boomerang to dziecięcy kanał telewizyjny, w ramówce którego znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak "Nowe Zwariowane Melodie" i "Tom i Jerry Show", a także zupełnie nowe produkcje: "Królikula" czy "Grizzy i lemingi". W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki "Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz" oraz "Pat i świat".

Komentarze (1 - 10 z 11)

i bardzo dobrze, oby tak dalej
 2  
A kiedy w Netii dojdzie do podmiany wersji SD na HD tych i innych kanałów ?
 1  
MYSLALEM JAK TO W UPC TRZEBA BEDZIE CZEKAC DO 2030 A TU NIESPODZIANKA,,,,TERAZ TYLKO POLSAT DOKU HD,,,H 2 HD,,AMC HD,,VIASAT EPIC HD
 17  
A taka Toya po cichutku od kwietnia już ma 125 kanałów HD i przescignęła "lidera".
 12  
"Lider" to tylko z nazwy niestety...
W niczym nie jest lepszy ani szybszy...
UPC nie zależy na realnym liderowaniu. Mają wystarczająco dużo abonentów i liczą że ciemny lud z nimi pozostanie. A na pozyskanie nowych nie mają argumentów bo konkurencja nie śpi tylko działa...

https://media2.pl/media/150113-Czwarty-kanal-Eleven-Sports-zwieksza-zasieg-w-kablu.html
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 25 kwietnia 2018 o 13:05:59 przez jacek.grom).
 11  
Yes!!!Yes!!!Yes!!!
 3  
A gdzie nowe kanały? Czekam od lat ....
 16  
CZEKAMY NA POLSAT VIASAT NATURE HD I BOOMERANG HD W EAST&WEST :) !!!!!!!!
 0  
Obserwując twoje marudzenie/żale, że brakuje tych programów w ofercie UPC proponuję specjalny pakiet tych kanałów w HD za 1 zł dla takiego barana jak TY i wyłączenie wszystkich innych kanałów abyś mógł cieszyć się tylko tym na czym najbardziej ci zależy, nie pozdrawiam głąbie !!!
 1  
przecież te kanały właczyły wersje HD lub tylko na nie przeszły o ile pamiętam
A GDZIE NOWE KANAŁY
ile jeszcze mamy czekać dodajcie prawdziwe nowości a nie odgrzewane kotlety....
 7