Łukasz Szewczyk25.04.2018 (12:56)4 komentarze

Czwarty kanał Eleven Sports zwiększa zasięg w kablu

W marcu i kwietniu kanał Eleven Sports 4 został włączony do ofert kilkunastu lokalnych operatorów telewizji kablowej i IPTV.
Eleven Sports 4
Od niedawna Eleven Sports 4 można oglądać w sieciach: Alfanet, E-CHO, City-Net, Bydgoska Telewizja Kablowa Gawex Paweł Karnowski, East & West, East & West Import-Export Paweł Karnowski, ISKO, JMDI, Nowosarzyńska Telewizja Kablowa "LokalTel", TVK Ostrowski, Rad-Sat 2, Sat-Mont-Service, Stella ZIT, Tekaso II, Telewizja Kablowa "Chomiczówka", Teofilów B, S.U.O.T.S. "Teosat" i TV-EURO-SAT.
Ponadto, w ostatnim czasie trzy kanały stacji zostały udostępnione w pruszkowskiej sieci TEL-KAB, dwa w TV-RAM, a pełen pakiet ELEVEN SPORTS trafił do Jansat Janikowo oraz Volta Communications.

- Dzięki szerszej dystrybucji Eleven Sports 4 coraz więcej widzów może w pełni korzystać z oferty ELEVEN SPORTS. Abonenci kilkunastu lokalnych operatorów telewizji kablowej zyskują dostęp do czwartego kanału w decydującym momencie rozgrywek w najlepszych piłkarskich ligach świata - mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.

W najbliższy weekend na antenie Eleven Sports 4 transmitowane będą mecze LaLiga Santander, Bundesligi i Ligue 1 Conforama, w tym Deportivo Alavés - Atlético Madryt oraz VfL Wolfsburg - Hamburger SV. Kibice piłki ręcznej zobaczą ćwierćfinał VELUX EHF Champions League, w którym PGE Vive Kielce zagra na wyjeździe z Paris Saint-Germain Handball. Dla fanów sportów walki stacja przygotowała relację z gali Cage Warriors w Göteborgu.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A UPC dalej w zamrażarce
 20  
A mnie dziwi jedna rzecz. Mają tyle praw do sportu a tak mała oglądalność. Co ciekawe cena za pakiet ES, nie jest zbyt wysoka, zaledwie 15 złotych. W Play Now, dają ES 3 i 4 w pakiecie wliczonym w abonament telefoniczny.
No nie mówcie mi, że 15 zeta to dużo, wielu kibiców podczas meczu więcej przepije, o weekendzie nie wspominam,
 2  
Hiszpańską mają się dzielić transmisjami wcale eleven nie traci praw
 11  
Bardzo dobrze, że Eleven mają coraz więcej kanałów, coraz szersza dystrybucje i co najważniejsze są takie jak barszcz!
 2