Łukasz Szewczyk25.04.2018 (16:33)4 komentarze

Finał Pucharu Polski: Legia Warszawa - Arka Gdynia na antenach Polsatu i Polsatu Sport

W środę (2 maja 2018 roku) Polsat i Polsat Sport pokażą finałowy mecz piłkarskiego Pucharu Polski. Na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, zmierzą się Legia Warszawa i obrońcy trofeum Arka Gdynia.
Polsat Sport
Puchar Polski na naszych antenach pokazujemy nieprzerwanie od 2014 roku. W tym roku w finale na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie zagrają dwie drużyny z Ekstraklasy: Legia Warszawa i Arka Gdynia. Faworytem spotkania jest zespół ze stolicy, który wciąż walczy również o mistrzostwo Polski. Obrońcy trofeum piłkarze z Gdyni nie są jednak bez szans. Pokazali to choćby w ubiegłym roku pokonując po dogrywce faworyzowanego Lecha Poznań 2:1. Jak dotąd Legia Warszawa sięgała po Puchar Polski aż osiemnastokrotnie, co jest absolutnym rekordem, piłkarze Arki cieszyli się z sukcesu w tych rozgrywkach dwa razy - w 1979 roku i w ubiegłym sezonie.
Początek spotkania 2 maja 2018 roku o godzinie 16.00 na antenach Polsatu oraz Polsatu Sport. Studio w Polsacie Sport będzie można oglądać już od godziny 14.00, natomiast widzowie Polsatu zobaczą jego ostatnie 10 minut tuż przed meczem. Obie anteny pokażą ceremonię wręczenia Pucharu Polski oraz dłuższe pomeczowe studio, które w Polsacie potrwa do emisji "Wydarzeń" do godziny 18.50.

Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Gośćmi Bożydara Iwanowa na stadionie będą m.in. były piłkarz Arki Gdynia oraz reprezentant Polski - Janusz Kupcewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Czesław Boguszewicz - zdobywca Pucharu Polski z Arką oraz były piłkarz i kapitan Legii Warszawa Ivica Vrdoljak. Wywiady z zawodnikami i trenerami obu zespołów przeprowadzą reporterzy: Paweł Ślęzak, Szymon Rojek oraz Marcin Lepa, a komentarze z murawy będą przekazywać Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Rewelacyjnym sportowym wstępem do piłkarskiego "grande finale" jakim jest finał Pucharu Polski, będą transmitowane od godziny 10:10 na żywo w kanałach Super Polsat i Polsat Sport, finały turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

Komentarze (1 - 4 z 4)

A przed samym meczem powiedzą : - to był oczywiście żart. Finał pokażemy na kanale Polsat sport premium 3 extra, którego jeszcze nie ma !
 11  
kto w PZPN-ie wymyślił taki durny termin i godz. finału tego bądź co bądź "zacnego" turnieju ?? 2 maja większość Polaków spędza czas przy grillu z piwem i kiełbasą na talerzu ... nic dodać, nic ująć !!!
 1  
czytaj uważnie - finał w Polsacie, za free.
 1  
@maxxx golonko No przecież wiem. To był żart. Niestety na tym portalu poczucie humoru zatrzymało się na politycznym bluzganiu na siebie. A kiedyś to była taka fajna strona ... pozdr
 1