Łukasz Szewczyk25.04.2018 (18:10)35

TVP uruchomi kanał 4K. Start planowany na Mundial 2018

Telewizja Polska stawia na nowe technologie. Jeszcze w tym roku publiczny nadawca planuje uruchomić kanał TVP 4K.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 35)

Zamiast się cieszyć że oferta 4K się w Polsce zaczyna rozwijać i kupno takowego telewizora powoli ma sens,to armia trolli internetowych potrafi wszystko zdeprecjonować. Jedynym ich codziennym zajęciem jest "toczenie jadów" obrażając wszystkich i wszystko.

Pamiętam jak oglądałem mój 1 mundial w 1982 roku, jeszcze na czarno-białym malutkim telewizorze, a teraz proszę będzie w 4K, każdy normalny zdrowy na umyśle takiego newsa przyjmuje z zadowoleniem,ale frustracji którzy nie wiem dlaczego upodobali sobie ten portal potrafią obrzydzić człowiekowi wszystko, leczcie się na nogi bo na głowę już za późno...
 6  
nie mam argumentów - użyje słowa lewacki i juz ok :) Brawo Ty!
 1  
nie mam argumentów - użyje słowa lewacki i juz ok :) Brawo Ty!
To, że podszywacz jest lewakiem, jest faktem niezaprzeczalnym. Konserwatyści nie podszywają się pod innych ludzi. Tylko lewacy mogą mieć takie pomysły (ciekaw tylko jestem, które to medium podsunęło im takie pomysły, bo sami raczej wpaść na coś takiego nie potrafili).
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 26.04.2018 (8:28:30)
 1  
To, że podszywacz jest lewakiem, jest faktem niezaprzeczalnym. Konserwatyści nie podszywają się pod innych ludzi. Tylko lewacy mogą mieć takie pomysły (ciekaw tylko jestem, które to medium podsunęło im takie pomysły, bo sami raczej wpaść na coś takiego nie potrafili).
Tylko jeśli popierasz skrajnie lewacki PIS, to coś mi tu nie gra?
 0  
Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem i już do niego nie zajrzę. Wszystko, co miałem merytorycznego do napisania w temacie, napisałem już wczoraj o 18:29:44 i o 19:10:52. Więcej nic do dodania nie mam, a dyskutować nie na temat nie zamierzam.

Tyle w temacie i BEZ ODBIORU, bo już tu nie zajrzę.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 26.04.2018 (8:37:53)
 1  
No, skoro Maciej już tu nie zajrzy, to mogę napisać spokojnie: wkrótce zamiast premii pieniężnej wierne sługi pisu dostaną nagrody w postaci telewizorów 4K. Alleluja i do przodu!
 2  
Jeśli nie mam odbiornika 4k to kanały 4k niepotrzebne. Jeśli nie są dostępne za darmo w naziemnej to niepotrzebne. Jakie to typowo polskie myślenie. Czytając wypowiedzi w tych i innych artykułach należy dojść do prostego wniosku, że najlepiej aby w Polsce wszystk było za darmo. Telewizory też za darmo dla obywatela finansowane z budżetu państwa. Wówczas kanały 4k byłyby potrzebne.
 1  
4K czyli 4x kurski dziennie hihi
 4  
Mogliby nadawac w 8K a nie 4K
 1  
Będę się pod ciebie podszywał, ty niepotrzebna PiSdzielska istoto, dopóki nie znikniesz z tego portalu dla normalnych ludzi. Macie te swoje sekciarskie portaliki typu wkorycie.pl, wścieku.pl, mgłasmolenska.org, kaczkadziwaczka.net, yarozbaw.ru itp. Tam spamujcie do woli, a na Media2 nie jesteście mile widziani i będę się pod ciebie, pseudoczłowieku, podszywał dopóki tego nie zrozumiesz!
Ojej,co za przemówienie ;D Mały, sfrustrowany Maciuś z 6B będzie się pode mnie podszywał do końca świata i o jeden dzień dłużej ;D W imię zemsty - by żyło się lepiej wszystkim......


#zmieńpieluchę
;D

buuuuuuuuuuuuuuuahahahahhaha!!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0