Łukasz Szewczyk26.04.2018 (11:13)3 komentarze

Grzegorz Zasępa nowym redaktorem naczelnym Grupy Super Express. Odchodzi Jastrzębowski

Grzegorz Zasępa objął stanowisko redaktora naczelnego Grupy Super Express, do której należy dziennik Super Express, portal internetowy SE.pl wraz z działalnością wideo, marka Super Biznes, a także szereg wydań tematycznych i wydawnictwo książkowe. Dotychczasowy naczelny Sławomir Jastrzębowski odchodzi z firmy.
super express
- Grzegorz Zasępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się. Dziś przypadają jego 40 urodziny i cieszę się, że w takim dniu mogę mu gratulować awansu - mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki ZPR Media SA, wydawcy Super Expressu.
Grzegorz Zasępa pracuje w Super Expressie od listopada 2003 roku. Początkowo był kierownikiem działu politycznego a od czerwca 2013 roku pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego.

- Dziękuję Sławkowi Jastrzębowskiemu za 11 lat intensywnej pracy i zaangażowania w budowę marki Super Express. Pod jego kierownictwem "Super Express" zyskał pozycję wicelidera w rankingu sprzedaży dzienników ogólnopolskich a serwis internetowy SE.pl został trzecim najsilniejszym portalem gazetowym i dynamicznie zbliża się do miejsca drugiego - podkreśla Zbigniew Benbenek.

Sławomir Jastrzębowski pełnił funkcję redaktora naczelnego Super Expressu od 2007 roku a od października 2014 był naczelnym Grupy Super Express. Jak podaje Radio Zet, Jastrzębowski będzie pracował w firmie PR z byłym politykiem PiS Adamem Hofmanem.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czyżby Panu Sławkowski zaszkodziły idiotyczne wpisy na Twitterze?
No nic, teraz pozostanie my tylko robienie "bicka" w koszulkach zołnierzy wyklętych i selfi na TT
Jak to on lubi pisać... "lewczki wyją". Teraz i on zawył ;)
 5  
będzie pracował w firmie PR z byłym politykiem PiS Adamem Hofmanem
Ach ta polityczna niezależność dziennikarska ;)
 6  
Tak jak niezależnym dziennikarzem jest Lis oraz Wielowiejska.....
 0