Łukasz Szewczyk26.04.2018 (17:07)13

TVP pozyskała od Eurosportu pakiet praw do skoków i biegów narciarskich

Eurosport i Telewizja Polska podpisały umowę sublicencyjną, na mocy której publiczny nadawca pozyskał prawa do transmisji wszystkich zagranicznych konkursów Pucharu Świata i Letniej Grand Prix w skokach narciarskich oraz wybranych zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet i mężczyzn. W pakiecie są także dwie edycje mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. Sublicencja nie obejmuje serii kwalifikacyjnych do konkursów skoków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

Super, profesjonalizm TVP jest bezdyskusyjny i świadczy o właściwym podejściu do widza.A jeśli dodamy jeszcze niespotykaną u konkurencji obiektywność przekazu którą powinni brać za przykład, to faktem niezaprzeczalnym jest że TVP wymiata konkurencję.Tak trzymać Panie Jacku.
 8  
Zgadzam się z powyższym. Oferta sportowa TVP stale się umacnia, a programy informacyjne są wiarygodne i doceniane przez elitarną inteligencję. W programach informacyjnych TVP - w odróżnieniu od konkurencyjnych programów dla lemingów - nie wciska się inteligentnym widzom bzdur, że PiS to samo zło, a lewactwo to jedyne zbawienie dla ludzkości. Mówi się prawdę o tym, co dobrego robi PiS dla Polski i jakie bagno robiła oPOzycja.
Tak trzymać!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 26.04.2018 (18:15:14)
 13  
W pełni popieram i kocura (Prezesa?) o IQ44 i wyznawcę sekty. Uważam, że niezłożenie oferty w przetargu i wykupienie sublicencji od Discovery jest przejawem pełnego profesjonalizmu rządowej tv. To był majstersztyk biznesowy. Wprawdzie nie jest to news o programach informacyjnych ale skoro mantra wyznawców musi trwać, to chciałbym i ja "przylizać" o pisowskiej tv i dodać -za klasykiem- że "Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!" :D :D :D
 17  
obencny Eurosport to tak właściwie Discovery-Eurosport, eeech szkoda dawnego, starego Eurosportu - to se newrati jak mawiają Czesi :)
 2  
no i gdzie są ci jajogłowi co uparcie twierdzili że skoki będą w TVN i to pomimo przygniatającej liczby argumentów wskazujących że pozostaną one w TVP.
 4  
Taaa... TVN i sport :/
 2  
Wezyr- ten stary, Epsilon, tati, Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych, kocur 44 - łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu.... (pochwałę dostaniecie)

Ja zawsze będę oglądał na Eurosporcie, bo dla mnie bardziej Polski od TVP.
 1  
Wezyr- ten stary, Epsilon, tati, Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych, kocur 44 - łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu.... (pochwałę dostaniecie)

Ja zawsze będę oglądał na Eurosporcie, bo dla mnie bardziej Polski od TVP.
:D :D :D
 0  
Eurosporcie, bo dla mnie bardziej Polski od TVP.
Hahahahaha! Leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu, bo nie pozostaje mi nic innego po tym, co napisałeś!

Jak to dobrze, że to jest tylko twoje zdanie i że NIE MASZ RACJI.
Eurosport nie jest polski. Ma polską wersję językową i polskich komentatorów, ale jest produkowany za granicą. Aczkolwiek oglądanie sportu w telewizji zagranicznej nie jest jeszcze takie straszne, w końcu to jest tylko sport - ideologicznie neutralne widowiska oglądane zarówno przez konserwatystów, jak i przez lewaków.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 27.04.2018 (10:19:28)
 1  
Lewaków powinno się przewietrzyć, bo jest im za gorąco.
 4