Łukasz Szewczyk27.04.2018 (15:17)16

"Ekstradycja" w nowej jakości na TVP HD

TVP HD przygotowała premierę telewizyjną zrekonstruowanego cyfrowo serialu sensacyjnego "Ekstradycja" z Markiem Kondratem w roli komisarza Olgierda Halskiego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Będę się pod ciebie, PiSdzielski oszołomie, podszywał i pisał głupoty. Dopóki nie znikniesz z tego portalu dla normalnych ludzi!!! Macie swoje sekciarskie portaliki pokroju wkorycie.pl, kaczkadziwaczka.com, jarozbaw.ru i tym podobne, tam się produkujcie, PiSdzielcy!!!!!!!!!!!!!!! A z tego portalu WYPAD!!!
 1  
Ojej,co za przemówienie ;D Mały, sfrustrowany gnojek z 6B będzie się pode mnie podszywał do końca świata i o jeden dzień dłużej ;D W imię zemsty - by żyło się lepiej wszystkim......


#zmieńpieluchę
;D

buuuuuuuuuuuuuuuahahahahhaha!!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 1  
Ekstradycja - pierwszy polski serial emitowany w telewizji kodowanej - FilmNet
 1  
Ciekawe, czy został zachowany oryginalny format obrazu 4:3, czy może dokonano brutalnego obcięcia do formatu 16:9, jak to zazwyczaj się robi? Niestety wiele starych i seriali filmów podczas cyfrowej rekonstrukcji brutalnie obcina się do formatu 16:9 zabierając tym samym 25% treści oryginalnego obrazu, bo przecież ciemny lud nie rozumie, że kiedyś kręcono w 4:3 i nie będzie chciał na kanale HD oglądać kwadratowego obrazu z czarnymi pasami po bokach, więc tu się przytnie, tam się wytnie i publiczka będzie miała "szerokoekranowy" film.
Ekstradycja była kręcona na taśme 35mm w pełnym 16/9... została przycięta dopiero na potrzeby dystrybucji VHS i TV
 0  
Podobno rekonstrukcję przygotowują w kolejce: "Tygrysy Europy", "Zmiennicy", "Matki, żony i kochanki", "Wojna domowa", "Czterdziestolatek" i jego kontynuacja, "Wszystkie pieniądze świata", "Palce lizać", "Quo Vadis", "Tulipan", "Czterej pancerni i pies", "Przygody pana Michała" i "Dom". Od 2018 roku pojawi się także: "Elif" (poniedziałek-piątek 11:00), "Koło fortuny" (poniedziałek-piątek 18:55), "Leśniczówka" (niedziela 16:15), "Klan" (czwartek 14:25), "Big Music Quiz" (wtorek 21:35), "Kocham cię, Polsko!" (wtorek 12:55), "Pod wspólnym niebem" (czwartek 21:35) oraz "Rodzina wie lepiej" (poniedziałek-środa 11:55).
Marcin Lewandowski 2.05.2018 (11:48:31)
 0