Łukasz Szewczyk02.05.2018 (17:21)1 komentarz

Weekend pełen wrażeń? Nowy sezon "Naturalnie Polska" w Planete+

Budowa jamy śnieżnej, spływ tratwą po rzece Biebrza, skoki spadochronowe czy poszukiwanie źródła Wisły - te i wiele innych fascynujących przygód będzie można zobaczyć w czwartym sezonie produkcji Planete+ "Naturalnie Polska".
"Naturlanie Polska"
W miejsca, do których trafiają tylko nieliczni zaprowadzi widzów Łukasz Tulej - podróżnik, płetwonurek, przyrodnik i instruktor survivalu, samoobrony i sportów walki. Prowadzący nie tylko opowie o odwiedzanych przez siebie miejscach, ale również zdradzi tajniki technik przetrwania.
W każdym odcinku Łukasz odkrywać będzie pełne tajemnic i magii zakątki Polski. Odwiedzi m.in. Beskid Śląski, gdzie jego wyprawa rozpocznie się od penetracji jaskini Salmopolskiej, skąd następnie wyruszy w stronę szczytu Baraniej Góry (1220 m n.p.m.). Nie obejdzie się bez jazdy konnej wzdłuż rezerwatu przyrodniczego Biała Woda, czy raftingu po Dunajcu. Czwarty sezon "Naturalnie Polska" dotrze również do doliny Bugu oraz w okolice Augustowa.

Kamera będzie towarzyszyć prowadzącemu także podczas ekstremalnych sytuacji, m.in. emocjonującego spływu tratwą po rzece Biebrza, gdzie Łukasz zacumuje i spędzi noc, doradzając jednocześnie widzom, jak i gdzie można to zrobić bezpiecznie. Fani survivalu dowiedzą się też, jak wybudować jaskinię, w jaki sposób korzystać zimą z raków, czy jak budować ule dla pszczół. Widzowie poznają również sposoby na poprawny zjazd pionowo na linie oraz nauczą się wykonywać ostrze z kamienia.

Premierowe odcinki czwartego sezonu "Naturalnie Polska" w poniedziałki o godz. 19.30 (od7 maja 2018 roku) na antenie Planete+.

Seria dokumentalna będzie składać się z dziesięciu 25-minutowych odcinków. Za ich produkcję odpowiada TV working studio na zlecenie Planete+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

No i fajnie, Planete jest najlepsze :)
 8