Łukasz Szewczyk05.05.2018 (11:46)1 komentarz

Paulina Biernat z nowym programem w Onecie. "Taniec życia"

Onet rozpoczyna emisję nowego programu "Taniec życia". Gospodynią programu będzie Paulina Biernat, znana tancerka, wielokrotna uczestniczka "Tańca z gwiazdami", Mistrzyni Europy 2011 roku, ale przede wszystkim dyplomowany coach i psycholog.
"Taniec życia"
- Taniec ma wiele płaszczyzn. Może być zarówno czystą rozrywką, typem aktywności fizycznej, jak i rodzajem terapii. W tańcu uwalniają się nieznane dotąd emocje, pokonujemy swoje słabości, przekraczamy granice - mówi Paulina Biernat. - Taniec potrafi otworzyć, skłonić do refleksji i zwierzeń. Przede wszystkim jednak jest bardzo widowiskowy i lubiany przez widzów zarówno programów telewizyjnych, jak i internetowych - dodaje.
Istotą programu "Taniec życia" jest lekcja tańca oraz emocje, które pojawiają się w ruchu. Tanecznymi partnerami i rozmówcami Pauliny Biernat będą znane osoby, które mówią o życiowych doświadczeniach i odczuciach uwalniających się podczas intensywnego treningu. Gościem pierwszego odcinka będzie Conrado Moreno.

Program będzie emitowany na Onet.pl, na Facebooku, YouTube oraz VOD.pl. Pierwszy sezon programu składa się z 8 odcinków, które będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 10.00

Komentarze (1 - 1 z 1)


Polecamy