Łukasz Szewczyk05.05.2018 (13:19)29

Średnio tylko 1 mln widzów "Hipnozy". TVN przegrywa z konkurencją

Rozrywkowe show "Hipnoza" nie byłą wiosennym hitem telewizji TVN. Program oglądało średnio nieco ponad milion widzów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 29)

obejrzałem raz ten program, ciekawość zeżarła, a lubię obejrzeć czasem odmóżdżacze z babcią typu "ukryta prawda" czy "szkoła", no ale to jest po prostu dno, jeszcze ta podstawiona publiczność (nie uwierzę, że ci ludzie śmieją się tam naprawdę) chichrająca się z aktorów, którzy jakoś udają tę hipnozę;

pół odcinka mi wystarczyło, żeby nigdy więcej tego nie oglądać, chyba najgorszy program wszechczasów;
 14  
Program nie spodobał się publiczności, więc podjęto decyzję o zakończeniu jego emisji. Normalny obrót rzeczy w cywilizowanym świecie. I tyle w temacie.
 1  
Program nie spodobał się publiczności, więc podjęto decyzję o zakończeniu jego emisji. Normalny obrót rzeczy w cywilizowanym świecie. I tyle w temacie.
W telewizji komercyjnej to rzeczywiście jest normalne. Od wyników oglądalności są uzależnione zyski z reklam, a tylko o to w telewizji komercyjnej chodzi. Skoro program notuje zbyt niską oglądalność, to znaczy, że nie wypalił i lepiej go zakończyć i spróbować coś innego.

Ta zasada nie powinna jednak być stosowana w telewizji publicznej, w której mniej popularne programy jak najbardziej mają rację bytu, jeżeli prezentują wysoką wartość merytoryczną. Dlatego tak bardzo bawią mnie obleśni lewacy, którzy próbują rozliczać TVP ze słupków oglądalności i wyśmiewają programy o oglądalności poniżej miliona widzów, bez głębszej refleksji nad samą zawartością merytoryczną tych programów...
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 6.05.2018 (9:40:00)
 1  
Słupkami oglądalności telewizji publicznej to akurat najwięcej się jara jej prezes Kurski. Po każdym sukcesie komercyjnym od razu lecą komunikaty do mediów. Twierdzi nawet, że niekorzystne dla TVPIS pomiary oglądalności są sfałszowane.
I tyle w temacie.
 3  
Trudno mi powiedzieć skąd oni te liczby biorą,tak dla przykładu w kablowce osiedlowej w Poznaniu wywiesili ostatnio listę jaka cieszą się programy muzyczne. Badanie było przeprowadzone za zgodą rady osiedla. I tak ponad 50 procent miało Polsat Music hd ,następnie dwadzieścia parę procent mtvlive hd,reszta to już niecałe 10 procent. Widać że góruje jakość a kanały sd tracą coraz więcej. Z drugiej strony wiadomo że w dużych miastach disco polo nie jest aż tak popularne. Dlatego myślę że fajnie by było gdyby wszystkie kablówki i także platformy satelitarne podawały co i jak jest u nich na fali. Choć obawiam się że tu chodzi o reklamodawców.
 0  
Słupkami oglądalności telewizji publicznej to akurat najwięcej się jara jej prezes Kurski. Po każdym sukcesie komercyjnym od razu lecą komunikaty do mediów. Twierdzi nawet, że niekorzystne dla TVPIS pomiary oglądalności są sfałszowane.
I tyle w temacie.
No to jest właśnie największa głupota Macieja z radomskiej hurtowni. Czytałem tego oszołoma przez długi czas na wirtualnych mediach, teraz tutaj przylazł głosić swoje mądrości (bo tam dostał "czerwoną kartkę" od admina). Bez przerwy od dwóch lat nawija o tym, że słupki oglądalności są nieważne, że ma być misja, konserwatywne wartości, programy dla inteligentnej elity, tylko lewaki podniecają się słupkami itd itp.

Tyle tylko, że Jacek Kurski jest chyba zupełnie innego zdania. ;-) Jeszcze ani razu nie powiedział publicznie, że słupki nie są dla niego ważne. Wręcz przeciwnie, bardzo uwielbia podniecać się słupkami, gdy są one pomyślne dla TVP, a gdy są niepomyślne, to Nielsen jest zły, zaniża wyniki itd. Ciekawe, dlaczego Jacek Kurski tak uwielbia te słupki? Czyżby też był... lewakiem?!

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahaha!
 0  
Napisałem wszystko, co miałem do napisania i nie mam nic więcej do dodania, dlatego kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem i już tutaj nawet nie zajrzę.

Tyle w temacie i BEZ ODBIORU, bo i tak tutaj nie zajrzę i nie odbiorę tego, co do mnie napiszecie!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 6.05.2018 (12:02:20)
 2  
^Skończyły się argumenty, więc pajac z Radomia ucieka... ;P
johnyB - ten prawdziwy 6.05.2018 (12:10:53)
 0  
^Skończyły się argumenty, więc pajac z Radomia ucieka... ;P
A ty, podszywający się pode mnie padalcu, wcale nie jesteś lepszy ;D

JAK SIK WĘŻA ;D
 1  
Ależ oczywiście! Wpisy kochanego Maciusia to radość sama w sobie. Nigdy nie oglądałem programu pt. "Hipnoza" i normalnie nie przyszłoby mi do głowy otwierać artykułu na jego temat. Ale gdy w tytule zobaczyłem "TVN", pomyślałem: "Oho, Maciuś na pewno coś wysmażył". Więc otworzyłem, żeby zerknąć na komentarze. No i oczywiście się nie zawiodłem. Dla mnie jeden komentarz Macieja z Radomia to dobry humor na resztę dnia. Cudaczny, przezabawny Maciej, jedyny i niepowtarzalny. Jakże inny od tego pozbawionego polotu Pogromcy, który tylko wkleja artykuliki z wpolityce, robiąc to zupełnie bezmyślnie i bez związku z tematem!
 2  

Polecamy