Łukasz Szewczyk07.05.2018 (12:13)brak komentarzy

Rabaty i e-bookowe niespodzianki na 6 urodziny Publio.pl

Internetowa księgarnia z e-bookami i audiobookami Publio.pl obchodzi w tym roku 6. urodziny. Z tej okazji w dniach 7-11 maja 2018 roku można skorzystać z promocji i wziąć udział w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania jest m.in. możliwość czytania do końca roku za darmo.
Publio.pl
Podczas urodzinowego tygodnia Publio.pl codziennie będzie można taniej kupić e-booki najpopularniejszych polskich wydawnictw. Każdego dnia książki innego wydawcy będą przecenione nawet o 50% - w promocji kolejno dostępne będą e-booki: Wydawnictwa Czarnego, Wydawnictwa Literackiego, wydawnictwa Prószyński i S-ka, Czarnej Owcy oraz Wydawnictwa Agora.
Dodatkowo Publio.pl zaprosi fanów literatury na promocję "12 bestsellerów po 12 zł", w której codziennie różne najchętniej kupowane książki z ostatnich 6 lat będą oferowane w obniżonych cenach. Do kupienia będzie również "Gorący e-book za 12 zł" - każdego dnia jeden tytuł będzie można nabyć za jedyne 12 zł.

Do urodzinowego szaleństwa włączyło się także Wydawnictwo superNOWA, które wraz z Publio.pl przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów sagi o "Wiedźminie" i nie tylko. Przez cały tydzień aż 21 e-booków tego wydawnictwa będzie do kupienia za jedyne 21 zł, w tym m.in. książki Andrzeja Sapkowskiego.

Jak co roku, z okazji urodzin Publio.pl zaprasza także na konkurs. Do wygrania będzie bon na Wyjątkowy Prezent (wybrany przez zwycięzcę) oraz możliwość czytania za darmo do końca roku.

Publio.pl to działająca od 2012 r. internetowa księgarnia Agory, która oferuje czytelnikom ponad 32 tys. e-booków i audiobooków oraz 350 tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Koneserzy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. "Gazeta Wyborcza", "Polityka", "Zwierciadło", "Wysokie Obcasy Extra" i wiele innych.