Łukasz Szewczyk07.05.2018 (15:56)24 komentarze

"Projekt Lady" z XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie. Trzeci sezon od maja w TVN

Telewizja TVN na wakacje 2018 roku zaplanowała trzeci już sezon popularnego reality-show "Projekt Lady". W nowym sezonie szkoła dla dam przenosi się do XIX-wiecznego Pałacu w Rozalinie.
"Projekt Lady" w TVN
Po raz kolejny trzynaście dziewcząt zgłasza się do eksperymentalnej szkoły, by odmienić swoje dotychczasowe życie. Jak zdradzają twórcy programy, w trzeciej edycji na widzów czeka najbardziej spektakularne wejście kandydatek w historii programu. Tym razem uczestniczki poznają się nieco wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do Pałacu w Rozalinie.
Uczestniczki 3 sezonu "Projektu Lady" w TVN / Fot. TVN
Uczestniczki 3 sezonu "Projektu Lady" w TVN / Fot. TVN
Mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, które przecież wiele już widziały w programie, aż zaniemówią z wrażenia. Jednak nic co ludzkie, nie jest im obce. A ponieważ lubią wyzwania, to z pomocą zaproszonych do współpracy specjalistów, dołożą wszelkich starań, by uczestniczki "Projektu Lady", wyniosły z pobytu w programie jak najwięcej i zmieniły swoją postawę życiową. Przez cały okres pobytu kandydatek na damy w "Projekcie Lady" będzie towarzyszyć im oraz służyć radą, prowadząca program - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Każdy dzień dla kandydatek na damy będzie prawdziwym egzaminem. Dyscyplina, samokontrola, obowiązkowość, czy dobre maniery - nad tym z pewnością dziewczęta muszą ostro popracować. I choć to już trzecia edycja programu, a uczestniczki dokładnie prześledziły dwa pierwsze sezony, to szkoła dla dam kryje przed nimi jeszcze wiele tajemnic i niespodzianek. Spotkania z ludźmi, które wpłyną na ich życie, wizyty w miejscach, do których nigdy same by nie trafiły oraz doświadczenia, które wzbogacają.

W tym sezonie będzie kipiało od emocji. Dziewczęta, które zgłosiły się do programu, nie tylko posiadają wyraziste osobowości, ale też bardzo żywo reagują na wszelkie nowe dla nich sytuacje. Do tego stopnia, że niektóre z nich będą chciały z własnej woli opuścić program.

Emisja premierowych odcinków trzeciego sezonu "Projekt Lady" w poniedziałki o godz. 21.30 (od 21 maja 2018 roku) na antenie TVN.
TVN

Komentarze (1 - 10 z 24)

Tylko "Hipnoza" jest durniejsza od tego zakalca.
 13  

A ja z przyjemnością będę się pod ciebie podszywał i cię WKURZAŁ, bo wkurzać
śmiecia to jest bezcenne :D :D :D
ADMIN DZWOŃ PO KARETKĘ, BO MŚCIWY GNOJEK DOSTAŁ PIANY NA MORDZIE!! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahhahahahhahha!!!
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3  
TWN przoduje w produkcji programów dla nikogo.
 7  
Niewyobrażalna żenada i kompromitacja jest udziałem tej stacji nie tylko w kontekście tego bezwartościowego gniota, ale w szerokim spektrum ich przekazu zarówno w tzw.obszarze "rozrywkowym" jak i publicystycznym.Gdyby Hitler miał taką telewizję to do dzisiaj byśmy nie wiedzieli że jest jakaś wojna.
 11  
TWN przoduje w produkcji programów dla nikogo.
Ale dlaczego dla nikogo? TVN produkuje programy dla mało wymagających, mało rozgarniętych telegapiów, którzy jarają się prostą (żeby nie powiedzieć prostacką) rozrywką, zaś programy wymagające choćby minimum myślenia są dla nich za ciężkie w odbiorze i momentalnie się nudzą. Wbrew pozorom tacy mało wymagający telegapie są dość liczną grupą społeczną, więc nie do końca jest tak, że TVN przoduje w produkcji programów dla nikogo.

Na pewno programy TVN nie są ludzi dla inteligentnych i wymagających. Tacy ludzie po prostu brzydzą się TVN-em, mają do tej stacji wstręt. Ja właśnie do takich ludzi też należę.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 7.05.2018 (21:38:53)
 3  
TVN to jest dzieło szatana.

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 4  
Ja tvn nie ogladam już pare lat i zyje z tym dla mnie kanaly tvn sa najgorsze same syfy a ja tegobco najgorsze nie ogladam
 7  
ludzie, nikogo to nie obchodzi, co oglądacie... więc ogkadajcie co chcecie i innym dupy nie zawracajcie
MójKutasSmakujeNajlepiej 7.05.2018 (23:22:16)
 2  
Tylko debil nie wie że to jest ustawiony
program, pańiulki z trudnych spraw
odgrywają role.
 5  
ludzie, nikogo to nie obchodzi, co oglądacie... więc ogkadajcie co chcecie i innym dupy nie zawracajcie
Od tego są komentarze i wolność słowa, żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie, co sądzi o śmieciowym TVN-ie dla mało wymagających telegapiów.
Nie pasuje ci to - nie musisz czytać komentarzy.
Tyle w temacie.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 7.05.2018 (23:25:50)
 5