Łukasz Szewczyk09.05.2018 (12:20)4 komentarze

Jarosław Kuźniar na Islandii. Rusza 2 edycja "Onet on Tour"

Więcej wypraw, także poza Europę i nowi partnerzy programu. Tak wyglądać będzie druga edycja Onet on Tour, podróżniczego programu wideo realizowanego przez Jarosława Kuźniara.
2. edycja Onet on Tour - Jarosław Kuźniar na Islandii / Fot. materiały prasowe
2. edycja Onet on Tour - Jarosław Kuźniar na Islandii / Fot. materiały prasowe
Tegoroczny cykl rozpoczął się od wyprawy na Islandię. Jest to jeden z sześciu kierunków, które w tym roku odwiedzi ekipa Onetu. - Zaczynamy w krainie gejzerów. Potem pojawimy się jeszcze w Austrii Izraelu, Holandii, Szwajcarii i Dubaju - mówi Jarosław Kuźniar, prowadzący Onet on Tour. - Plan wyjazdów jest bardzo różnorodny. To wyjątkowa seria, którą ułożymy w spójną historię - dodaje.
W każdej z wypraw dziennikarz przybliży lokalne zwyczaje, kulturę oraz ludzi, w tym i Polaków żyjących w odwiedzanym kraju. - Mamy swój sposób opowiadania o świecie. Filtrujemy go przez pryzmat własnych doświadczeń i historii naszych rodaków. Mówimy o rzeczach ważnych i ciekawych pokazując ludzi, krajobrazy i sprawy społeczne- opowiada Jarosław Kuźniar.

Zwieńczeniem każdej wyprawy jest ponad 30-minutowy reportaż w całości i we fragmentach pokazywany na stronie głównej Onetu, dedykowanej stronie www.onetontour.pl oraz w social mediach.

Projekt zyskał nowych partnerów biznesowych. Partnerem strategicznym jest firma Volvo. Partnerami wspierającymi są między innymi: Huawei, Austria.info i Ministerstwo Turystyki Izraela.

- Pierwsza edycja Onet on Tour i wyprawy m.in. do Rumunii czy Portugalii trafiły w gusta zarówno internautów jak i reklamodawców. Materiały wideo z trzech jesiennych wypraw wygenerowały blisko 13 milionów wyświetleń. Dedykowaną stronę formatu www.onetontour.pl odwiedziło ponad milion unikalnych użytkowników, którzy spędzili na niej średnio ponad 13 minut. Liczymy na jeszcze lepsze efekty w 2018 roku - mówi Michał Wojak, Senior Video Project Manager w Media Impact Polska.

Premiera reportażu Onet on Tour z Islandii zaplanowana jest na niedzielę 13 maja o godz. 12.00.

Komentarze (1 - 4 z 4)

wysłać ten Jarosława, ale kałczyńskiego
MójKutasSmakujeNajlepiej 9.05.2018 (12:21:09)
 4  
moje ulubione ;D

bit.ly/2K2VZ9x

buuuuuuuuuuuahahahahahahahahhah!!!!

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 0  
POpaprana lewacka antypolska gnido-wsza będzie znowu kupował i zwracał towary, kompromitując nasz kraj za granicą.Wyjedź tłumoku na zawsze, i nie wracaj bo normalni ludzie w Polsce gardzą takim pokracznym indywidum.
 7  
a cóż on tam będzie zwracał?
 4