Łukasz Szewczyk10.05.2018 (12:54)1 komentarz

TVP przygotowała interaktywną powieść o Lewandowskim. "Projekt: Lewy"

Od 1 czerwca 2018 roku na portalu TVP.pl będzie dostępna interaktywna opowieść o Robercie Lewandowskim. Kibice będą mogli w niespotykanej formie na nowo poznać najlepszego polskiego piłkarza.
"Projekt: Lewy" w TVP Sport
To nie będzie "zwykły" film dokumentalny. "Projekt: Lewy" to specjalna, multimedialna platforma, dzięki której użytkownik będzie mógł sam wybrać, od której strony chce poznać Lewandowskiego oraz ścieżkę, jaką chce podążać, by śledzić jego życie i karierę.
Na przygotowanie projektu TVP Sport poświęcił ponad rok. Przeprowadzono blisko 30 wywiadów, w tym z samym Robertem Lewandowskim. Reporterzy zjechali Polskę od Warszawy po Poznań i Niemcy od Dortmundu po Monachium. Porozmawiali z kolegami z drużyn, trenerami - zarówno z drużyn młodzieżowych, jak i reprezentacyjnymi. Zebrali archiwalne zdjęcia z najmłodszych lat kapitana reprezentacji Polski i przekopali się przez archiwa Telewizji Polskiej. Najważniejsza jednak będzie forma interaktywnego reportażu. Czegoś takiego w polskiej sieci jeszcze nie było!

Projekt ruszy 1 czerwca, ale już dziś na stronie projektlewy.tvp.pl można śledzić odliczanie do startu reportażu. "Projekt: Lewy" będzie prezentem dla polskich kibiców na Dzień Dziecka. Materiałów i dobrej zabawy jest w nim tyle, że wystarczy do pierwszego meczu "biało-czerwonych" na mundialu w Rosji, który transmitować będzie Telewizja Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

dzien bez lewandowskich to dzien stracony. a tutaj robercikowi zaczyna coraz bardziej palma odbijac i mysli o transferach a nie o nadchodzacym mundialu.
 3