Łukasz Szewczyk11.05.2018 (22:11)26 komentarzy

Beata Tadla wygrała VIII edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

W piątek (11 maja 2018 roku) zakończyła się ósma edycja tanecznego show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. Głosami widzów kryształową kulę zdobyła para Beata Tadla i Jan Kliment
Do finału ósmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dotarły dwie pary - Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański. W finałowym odcinku decyzja o tym kto wygra program tradycyjnie była w rękach widzów, tym razem głosy jurorów nie miały żadnego znaczenia.
Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała dziennikarka Beata Tadla (w parze z Janem Klimentem).

Beata Tadla i Jan Kliment / Fot. Polsat
Beata Tadla i Jan Kliment / Fot. Polsat
Do tej pory "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (I edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (II edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (III edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (IV edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (V edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (VI edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (VII edycja) oraz Beata Tadla i Jan Kliment (VII edycja).

Przypomnijmy, że do jesieni 2011 roku polska edycja programu "Taniec z gwiazdami" gościła na antenie telewizji TVN. Wówczas program wygrały pary: Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (XIII edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (XII edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (XI edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (X edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (IX edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (VIII edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (VII edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (VI edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (V edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (IV edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (III edycja), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (II edycja), Olivier Janiak i Kamila Kajak (I edycja).

Komentarze (1 - 10 z 26)

"Ostatecznie widzowie w telefonicznym głosowaniu zdecydowali, że program wygrała wokalistka Beata Tadla (w parze z Janem Klimentem)."
Beata Tadla jest wokalistką? :|
 6  
przeciez rapuje w wiadomosciach czy innych wydarzeniach faktach
 1  
No i fajnie ze wygrała.
 0  
Niech się weźmie za dziennikarstwo, a nie gwiazdorzy, bo skończy jak jak Orłoś.
 6  
Komedia. Na wstępie powiem że nie wiem jak można oglądać takie głupoty, a po drugie była ta pani lansowana od samego początku żeby wygrała. Codziennie jej "wielki dramat" którego nikt nigdy jeszcze wcześniej nie musiał przeżywać. "Wielkie rozstanie". Wczoraj przełączyłem na dosłownie 2 min, i trafiłem jak płakała nad swoim ciężkim życiem hehe. Albo jest tak oderwana od rzeczywistości albo płaczem chciała kolejne głosy. Można tylko zastanowić się po co Polsatowi zależało tak na jej wygranej. Dla mnie odpowiedź jest tylko jedna - chcą ją zatrudnić do prowadzenia wiadomości. Pan Gugała dostał jakiś swój program, więc zrobiła się luka.
 6  
Z miesiąc temu czytałem,że Becia szuka nowego męża. Znalazła,to ten???
;D

________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 3  
Mówiłem ci, PiSowski bezmózgowcu,
że będę się pod ciebie podszywał dopóki nie wykurzę cię z tego portalu!
Nie odpuszczę!
Będę się pod ciebie podszywał i pisał różne bzdury!
Będę się pod ciebie podszywał,
ty niepotrzebna PiSdzielska istoto, dopóki nie znikniesz
z tego portalu dla normalnych ludzi.


A ja z przyjemnością będę się pod ciebie podszywał i cię WKURZAŁ, bo wkurzać śmiecia to jest bezcenne :D :D :D
ADMIN DZWOŃ PO KARETKĘ,(12:56:55) MŚCIWY GNOJEK ODSTAWIŁ AMBROZJĘ I DOSTAŁ PIANY NA MORDZIE!! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahhahahahhahha!!!
_______________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 6  
przepraszam bardzo.Tylko zapytam czy to ośrodek dla psychicznie chorych???? CZYTAJAC TO CO TU SIE DZIEJE TO RACZEJ TAK.gUMOWE SCIANY WSKAZANE
 11  
przepraszam bardzo.Tylko zapytam czy to ośrodek dla psychicznie chorych???? E
E tam, zaraz ośrodek dla psychicznie chorych... To jest zwykłe lewactwo i tyle!

Chodzi o to, że jakiś lewak podszywa się pod @johny'egoB, żeby go ośmieszyć i skompromitować. Jednak nie dość, że lewackiemu podszywaczowi to się nie udaje, to jeszcze nie zauważa, że tylko sam się błaźni i kompromituje, a przy okazji zaśmieca komentarze niemerytorycznym spamem.

Tyle w temacie!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 12.05.2018 (17:14:39)
 3  
Dokładnie. Dodałbym tylko,że ten pierdołowaty mściciel został przyłapany na pisaniu z kilku kont, stąd ten ból d. :-) Do tego stopnia go boli, że wymienia sam siebie na liście psychofanów...

#stan umysłu
;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 4